Ateş Ölçer Tavsiyesi Lütfen

Kodla Büyü
kulak phılps var bizde ama bence net degıl kulagın ıcıne sok cocukta sonra olc falan zor ve farklılık gosterebılıyor en garantı alından ölcen cunku tum hastaneler buna geçti

hocam gerek yok onlara bebek küçükken zaten rahat durmuyor ölçtürmüyor bu aletlerle,teknosadan 5-10 liraya koltuk altından ateş ölçen dijital ateş ölçücüler var daha kullanışlı onlar.ben 80 liraya kulaktan ölçer aldım hiç ölçemedim daha...

bende aynı şeyi soyluyorum kulaktan olan hıkaye bence olculmuyor ve farklı farklı cıkıyor ama tabanca gibi olanlar şuan tüm hastanelerde onlardan var alından ölçüyor bence iyi olan o çocuk doktorları fılan ondan kullanıyor

realhalil' Alıntı:
hocam gerek yok onlara bebek küçükken zaten rahat durmuyor ölçtürmüyor bu aletlerle,teknosadan 5-10 liraya koltuk altından ateş ölçen dijital ateş ölçücüler var daha kullanışlı onlar.ben 80 liraya kulaktan ölçer aldım hiç ölçemedim daha...
hocam benim çocukta onu kullanmıyor. Ateşi çok fazla oluyor. bize artık bir tane lazım. bir de bunu deneyecez

5-10 tl lik dijital koltuk altıda var bende phlıps kulaktanda var bence en güzeli son zamanlardak alından alan 5-10 tl likde denedım olmuyor

formyfriends' Alıntı:
5-10 tl lik dijital koltuk altıda var bende phlıps kulaktanda var bence en güzeli son zamanlardak alından alan 5-10 tl likde denedım olmuyor
hocam alından alan hangisi kullanıyorsunuz

Braun un kulaktan ölçen ateş ölçerini kullanıyoruz. 6 sene olmuş alalı, çok pratik oluyor çocuk uyurken bile ateşini onu rahatsız etmeden ölçebiliyoruz.
ölçümleri 1 derece fazla oluyor genelde bizde ona göre hareket ediyoruz.

Arzumun şu heryerde 50 liraya sattıklarından var bizde alnı ile kulak arası 1 derece fark var.. 38 dereceyken ateşi 40 falan gösterdiği oldu bi 40 oluyo bi 38 oluyo pek güven vermedi . o günlerde 5 liralık koltuk altı ölçen cihaza uyduk diğeri ile sadece hasta olduğunu anlıyoruz pilide hemen bitiyor

Sevgili hocam ateş işi çok önemli zira doğru ölçüm yapmayacak bir makine sonradan pimanlığa sebep olabilir bizde braun var kulaktan ölçüyor. http://www.electroworld.com.tr/p/braun- ... tes-olcer/ bu adreste görünenden ama internette aynı ürün bazı sitelerde 75 TL ye kadar düşebiliyor. Normalde ölçümlerin en doğrusu boşaltım organından yapılanıymış daha sonra kulaktan yapılan olduğu söylendi bize bizde gidip kulaktan ölçer aldık. Daha önce koltuk altı ölçenden almıştık ama küçük çocularda koltuk altı ölçme sorun oluyor braun la ulaktan 2-3 sn içinde ölçüm yapılabiliyor.

ben ikizlerim doğmadan, araştırma yapıp wollex temassız ateş ölçer almıştım.
http://www.hepsiburada.com/liste/wollex ... yId=303172

Üründen memnunum zira vücut ısısını doğru ölçtüğü gibi ortam ısısını, bebeğin mamasını, banyo suyunun sıcaklığınıda ölçme şansımız var. Yani çocuklar büyüse bile ileride ortam ısısını veya dış ortam ısısını ölçmek için kullanılabilir.

arkadaşlar kulaktan ölçer ler güvenilir olmayabilirmiş özellikle yanılmıyorsam 2 yaşına dek . bizde bir heves kulaktan ölçer almıştık doktorumuz görmüş ve bebeklerin delikleri çok küçük ben inceceik şeyle zor görüyorum ki o elinizdeki görsün ve ölçümü doğru yapabilsin demişti.
en iyisi garantilsii bildiğiniz gibi civalı ama onu bulmak neredeyse imkansız
bizde bu var :
MEDISHOP DT-8806 KIZILÖTESİ ALINDAN ATEŞ ÖLÇER
memnunuz yalnız piline dikkat etmek lazım zayıfladığında düşük ölçebilirmuş.

steautr' Alıntı:
Braun un kulaktan ölçen ateş ölçerini kullanıyoruz. 6 sene olmuş alalı, çok pratik oluyor çocuk uyurken bile ateşini onu rahatsız etmeden ölçebiliyoruz.
ölçümleri 1 derece fazla oluyor genelde bizde ona göre hareket ediyoruz.

braun derim bende kulaktan ölçen

Weewell Dijital Temassız (Non-Contact) Termometre Ateşölçer - Ben de bu ürünü tavsiye edecektim:) Almışsınız artık hayırlı olsun.

Geri