atv kullanıcılarının ortak alanı

Kodla Büyü
Merhaba,
Tekrar konu açmak istemedim. Bir firma ile sponsorluk hakkında görüşme sağlayacağım(iletişim numaramı bıraktım) sizce ne kadar bir ücret istemeliyim

herotürk' Alıntı:
Merhaba,
Tekrar konu açmak istemedim. Bir firma ile sponsorluk hakkında görüşme sağlayacağım(iletişim numaramı bıraktım) sizce ne kadar bir ücret istemeliyim
yok mu hiç fikri olan?

herotürk' Alıntı:
herotürk' Alıntı:
Merhaba,
yok mu hiç fikri olan?

Bence önce kullanıcı sayısını artırıp sayfanın popüleritesini iyi bir seviye getirmen daha iyi olur.
ozaman pazarlık güzün daha iyi olur.

reklam için biraz bütçe ayır.

HeroMoonSun' Alıntı:
herotürk' Alıntı:
herotürk' Alıntı:
Merhaba,
yok mu hiç fikri olan?

Bence önce kullanıcı sayısını artırıp sayfanın popüleritesini iyi bir seviye getirmen daha iyi olur.
ozaman pazarlık güzün daha iyi olur.

reklam için biraz bütçe ayır.

Hocam bir projemde daha sponsor olurlarken belirli kriterleri vardı bu kriterlere göre siteyi düzenleyip ona göre sponsorluk almıştım. Bu düzenleme sonucunda çok fazla hit kaybım olmuştu ve 2 3 ay kadar süre toparlayamadım. Baştan sponsorların kriterlerine göre yapmak istiyorum ki sonradan tekrar uğraşmayayım.
Reklam olarak sosyal medya sayfa oluşturmayı düşünüyorum. Oraya reklam vererek 1000 kişilik bir sayfa bana yeterli olur diye düşünüyorum

Geri