Authorware programına çalışabilmek için dökümanı olan var mı

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Authorware programına çalışabilmek için dökümanı olan var mı? eğer varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim... :)

Authorware :) türkiye de ki en çok döküman ve örneği gönderiyorum :)

Ekli dosyalar

• bote_files_authorware.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 337
bu dersi idda ediyorum türkiye'nin en bilgili hocasından aldım ama faydalanamadık malesef .. ah vecdi hoca keşke dinleseydik seni

Bu programın geliştirilmesi durduruldu en son 7.0 da kaldı. Gelişime açık olmadığından bizde bıraktık programı.

üniversitede o kadar uğraştığımız ama öğretmenlik hayatımızda bir kere bile kullanmadığımız o program :x keşkebu programı o kadar ayrıntısına kadar gösterceklerine web tasarımının, donanımın üzerinde daha çok dursalardı o kadar eksiğim ki :!: ....

Hala kullanılıyor mu o program? :)
Ben çok severdim o programı, bence o program için en iyi kaynak kendi içerisinde gelen örnek uygulamalar.

Ne rezil bir programdı o. Zorlan geçmiştim. Tasarım olmayınca hiç bir işe yaramıyor du. Zaten hep flash gömüyorduk içine. Onun yerine Flash ı diibine kadar öğrenseydik böyle olmazdık veya programlama. Ben hep üni hocaları yüzünden böte bölümünün bu hale düştüğünü düşünmekteyim. Ata böte.

ktü böte de vardı..
yerine daha işe yara şeyler anlatsalardı çok iyi olurdu..

Hacettepe Bötede de vardı ama hiç bir işe yaramadı gerçekten flash öğrenmeyi ve donanımı detaylarıyla öğrenmeyi tercih ederdim.4 yıl boyunca doğru düzgün hiçbir şey öğrenmedik yazık geçen zamana:(

berserk' Alıntı:
Ne rezil bir programdı o. Zorlan geçmiştim. Tasarım olmayınca hiç bir işe yaramıyor du. Zaten hep flash gömüyorduk içine. Onun yerine Flash ı diibine kadar öğrenseydik böyle olmazdık veya programlama. Ben hep üni hocaları yüzünden böte bölümünün bu hale düştüğünü düşünmekteyim. Ata böte.
kesinlikle :alkis: :alkis: :alkis:

bana da hep elektirik devresi yapıyormuşum gibi geliyordu o programda çalışırken.Ama ben seviyordum nedense.belki de ilk defa bir bilgisayar kitabını bitirdiğimden olabilir.

Uludağ BOTE

Aslında güzel programdı. Macromedia'nın Adobe tarafından alınmasından sonra fişi çekildi. Geliştirilseydi şimdi iyi yerlerde olabilirdi. Yanlış hatırlamıyorsam bir zamanlar Byte diye bir dergi vardı, onun CD arayüzleri bu programla yapılıyordu.

Derslerinden geçmek için çok çabaladık gerçekten de. Kimi üniversitelerde yazarlık yazılımı dersinde Flash öğretildi. O arkadaşlar şimdi flashta bizden daha iyiler. Bazen eğitim - öğretim sürecinin "öğretim" safhasının gerekliliğini/yeterliliğini irdeleyesi geliyor insanın...

Geri