Avea-Vodafone-Tukcell öğretmen tarifesi.. 1000dk+4gb+..=27tl

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Bize de böyle bişey yapmazlar mı?
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajla ... r/KamuMega

"İçişleri bakanlığı sağolsun, çalışanlarını düşünmüş, (5 yıllık anlaşma var) peki bizim bakanlık da bu konuda bizi düşünse... " diye düşünrken MEB yaparsa +%20 eğitime katkı payı alır . Vazgeçtim.

En güvenlisi, Polis bir tanıdık bulayımda, onun referansıyla bu tarifeye geçeyim.

Re: Avea-Vodafone-Tukcell öğretmen arifesi..

yanlış anlaşılmasın ama öğretmen denilince insanların aklında 3 kuruşa tamah eden insanlar gibi bi algı oluşturuldu son yıllarda. mümkünse böyle öğretmenlere özel kampanya filan yapılmasın. avantajlı olsa da kullanmam

Öğretmenlik fedarkarlık mesleğidir. paradan fedakarlık yapıver biraz. tarife neyine senin öğretmen. :p (!)
diyorlardır içinden.

agd85' Alıntı:
yanlış anlaşılmasın ama öğretmen denilince insanların aklında 3 kuruşa tamah eden insanlar gibi bi algı oluşturuldu son yıllarda. mümkünse böyle öğretmenlere özel kampanya filan yapılmasın. avantajlı olsa da kullanmam

Niye öyle düşünüyorsunuz hocam yahu. Çok güzel tarife keşke biz de olsa da kullansak. Bunun yarı içerikli tarifeye 2 kat para veriyoruz. Bırakın kim ne düşünürse düşünsün. Ben cebe giren çıkan paraya bakarım :)

bu tarife yokken 1000 dk heryöne+4gb internet 29 TL idi 1 yıllık kontrata. kamu veya herhangi bişey istemedi ben olmuştum. takip etmek lazım.

Geri