AVG benden artık uzak dursun :P

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bi yakınımın bilgisayarına antivirüs programı gerekti. AVG 2015 vardı elimde. Yükleyim dedim ama canım çıktı. Yüklemesi zor oldu, yükledik, interneti sınırlı hale getirdi. Neyse kaldırıyım dedim. Kalkmadı. Sinir oldum. :verymad: Sistem geri yüklemesi yapmak zorunda kaldım. Gerçi bilgisayarın özellikleri düşüktü. 1.9 mghz, 4 gb ram falandı ama fazla da düşük sayılmaz :p sinir etti beni...

senelerce kullandım bi problem yaşamamıştım. En son sürümlerinde kullanırken durup dururken hata veriyordu. Tekrar kurmak ta mümkün olmuyordu. Başka bilgisayarlarda da aynısını yaşayınca bi daha kullanmadım. ondan sonra da avira ya geçtim.

Bende avira nin free sürümünü kullanıyorum memnunum şu ana kadar bir sorun çıkarmadı

aviradan memnun kalanlar var ilginc :) her .exe dosyasini virüs diye görüyor... avg ben kullaniyorum sorun yok ama bazi bilgisayarlarda kisitlama yapiyor

ozgur24' Alıntı:
aviradan memnun kalanlar var ilginc :) her .exe dosyasini virüs diye görüyor... avg ben kullaniyorum sorun yok ama bazi bilgisayarlarda kisitlama yapiyor
her exe yi virüs görüyorsa sisteminizi kontrol edin. Öncelikle gizli dosyaları ve sistem dosyalarını görünür hale getirin ve taratın. Çoğu antivirüs gizli dosyalarıdaki virüsü görmüyor.

Avg kurulu olan akıllı tahtalarda atak kilit programını kurarken sıkıntı yaşanıyor. Çünkü anahtar dosyasını virüs olarak görüyor. Haberiniz olsun ;)

Geri