Avrupa Birliği Erasmus+ Projelerini Birlikte Hazırlayalım

Kodla Büyü

gazilim

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır Avrupa birliği projeleri yazıyorum. Gide gele uzmanlık kazandım ve artık Avrupa'da kurs açabiliyorum. Arkadaşlar Avrupa'da 4 ülkede somestr ve yaz tatillerinde iki haftalık sınıf içinde bilişim teknolojilerinin etkin kullanımı ve uzaktan eğitim kursu ve özel eğitim kursları veriyorum. Ulusal ajans tarafından desteklenen Erasmus+ Okul Eğitimi Personelinin Öğrenme Hareketliliği projelerini hazırlanmanız ve birlikte yurtdışında kurs etkinliğine katılmanız için istekli olan arkadaşlara destek vereceğim. Projelere ana okulu, ilkokul, ortaokul ve tüm lise öğretmenleri katılabiliyor.

Sitem henüz bitmedi ama kurslar hakkında bilgiler http://www.erasmuskurs.com web sitemde mevcut. Web sitemde tüm iletişim bilgilerim mevcut. İlgilenen arkadaşlarım lütfen bana ulaşın.

Sevgiler

gazilim' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır Avrupa birliği projeleri yazıyorum. Gide gele uzmanlık kazandım ve artık Avrupa'da kurs açabiliyorum. Arkadaşlar Avrupa'da 4 ülkede somestr ve yaz tatillerinde iki haftalık sınıf içinde bilişim teknolojilerinin etkin kullanımı ve uzaktan eğitim kursu ve özel eğitim kursları veriyorum. Ulusal ajans tarafından desteklenen Erasmus+ Okul Eğitimi Personelinin Öğrenme Hareketliliği projelerini hazırlanmanız ve birlikte yurtdışında kurs etkinliğine katılmanız için istekli olan arkadaşlara destek vereceğim. Projelere ana okulu, ilkokul, ortaokul ve tüm lise öğretmenleri katılabiliyor.

Sitem henüz bitmedi ama kurslar hakkında bilgiler http://www.erasmuskurs.com web sitemde mevcut. Web sitemde tüm iletişim bilgilerim mevcut. İlgilenen arkadaşlarım lütfen bana ulaşın.

Sevgiler
tebrikler...
dil kursu ücretli mi? kurs nerede verilecek, mevcut yabancı dil bilgisi için bir sınav vs varmı? avrupada kurs almka ücretsiz, peki bunun dışında herhangi bir ücreti varmı ? bugün katılmaya karar versek adım adım neler yapmamız gerekiyor ? ? ?
teşekkürler...

ademola' Alıntı:
gazilim' Alıntı:

Sevgiler
tebrikler...
dil kursu ücretli mi? kurs nerede verilecek, mevcut yabancı dil bilgisi için bir sınav vs varmı? avrupada kurs almka ücretsiz, peki bunun dışında herhangi bir ücreti varmı ? bugün katılmaya karar versek adım adım neler yapmamız gerekiyor ? ? ?
teşekkürler...

Hocam bu bir dil kursu değil. Herhangi bir konuda Avrupa'da eğitim alıyorsunuz. Dil sorunu yok. Kurslarda mutlaka Türk tercümanlar oluyor. Bunun için bir sınava gerek yok. Yani KPDS gibi ÜDS gibi bir sınava girme zorunluluğu yok. Tüm okullar kurumsal olarak başvuru yapabiliyor. Katılmaya karar verirseniz bana www.erasmuskurs.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hocam mükemmel bir fırsat bu kurslara katılmak için öğretmen sınırı var mı? En fazla kaç öğretmen katılabiliriz?

zeybekd' Alıntı:
Hocam mükemmel bir fırsat bu kurslara katılmak için öğretmen sınırı var mı? En fazla kaç öğretmen katılabiliriz?

Sayı sınırı yok hocam. Projelendirme aşamasında bunu kurgulayıp ilgili forma yazmanız yeterli.

Selamlar.

kişisel olarak başvuru yapılmıyor galiba okul olarak mı başvuru yapıcaz. eğer okul bazında başvuru olursa hangi öğretmenler gidebilir isteyen herkes gidebilirmi

İyi çalışmalar hocam.
Ücret konusu herkesin kafasında soru işareti sanırım bunun için bir aydınlatma alabiliriz.

orlin' Alıntı:
kişisel olarak başvuru yapılmıyor galiba okul olarak mı başvuru yapıcaz. eğer okul bazında başvuru olursa hangi öğretmenler gidebilir isteyen herkes gidebilirmi

Doğrudur hocam artık sadece kurumsal başvuru yapılabiliyor. Tüm branşlar kurs projelerinde yer alabilir.

Hocam geçen ilkbaharda biz de kurum olarak sizin kurs faaliyetinize katılmak için başvurmuştuk. Ama sanırım o kurs gerçekleşmedi değil mi? Yaklaşık 30-35 öğretmen kimlik bilgilerimiz ve TC'lerimizle sizin forma başvurduk ama bir daha bir haber çıkmamıştı. İşin açıkçası kimlik bilgilerini verdiğim öğretmen arkadaşlar bana baya bir sitem etmişlerdi. "Madem böyle bir kurs olmayacaktı neden bizim bilgilerimizi başkalarıyla paylaştın" şeklinde sözlere maruz kalmıştım. Bilgilerinin güvenli olarak saklanacağını, herhangi bir sorun yaşamayacaklarını anlatsam da yine de inandırmakta güçlük çekmiştim.

Sanırım geçtiğimiz yaz planlanan kurs faaliyeti gerçekleşmedi. Umarım bundan sonrakilerde aksaklık yaşamazsınız hocam.

Geri