ayak kireçlenmesi

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
Benim Canım Annem maalesef ayağında ayak kireçlenmesi olmuş.Ayağında çok çekişyor.Doktor aeliyat olması gerektiğini söyledi.Annem de korkuyoru yok komşular anlatıyormuş ayak ameliyatları iyi değilmiş yok sonuçları kötü olabilirmi,ş.Siz bu ayak kireçlenmesi hakkına ne biliyorsunuz sayın arkadaşlar...

aynı sorun benim annemde de var. Artık merdiven zor inip çıkıyor. Vurulduğu iğnelerde fayda etmiyor. Evet ailesinde olupta bununla ilgili tedavi görev varsa; bununla ilgli bilgi verilirse sevinirim..

buz torbası bir nebze hafifletiyor ağrıyı.günde bikaç kez 10 dk kadar ağrıyan yer üzerine uygulanabilir .

Benim annem sol diz kapaktan ameliyat oldu 3 sene önce şimdi çok iyi hocam olmasından yarar var korkulacak bir durum yok.
Köylerde yapılan saf elma sirkesi bulun anneniz her sabah kalktığında (mide rahatsızlığı yoksa eğer) bir bardak ılık suya çorba kaşığı atarak içerse fayda olduğunu görecektir. Annemin sağ bacağındada aynı durum vardı hatta kilitleniyordu ovarak açıyorduk o derecedeydi 2. ameliyatını olacaktı ama 4 ay sürekli kullandı ve faydasını gördü.
inşallaah anneniz sağlığına kavuşur

Geri