Ayhan Kandaş arkadaşımızı kaybettik.

Kodla Büyü

egunay

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Allah Rahmet eylesin yakınlarına Allahtan sabır diliyorum.
Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi 2005 elektronik öğretmenliği mezunu. Benim bir alt devrem. İstanbul Bahçelievler Şehit samet kırbaş Teknik ve EMLde Elektronik öğretmeni olarak göreve başlamıştı. Sanırım geçen yıl izmire tayin istemişti.

http://www.dha.com.tr/izmir-karabaglar- ... 29193.html

Ekli dosyalar

• foto1.JPG
    foto1.JPG
    69.5 KB · Görüntüleme: 3,289
kaç kişi var formda şu an. ölen bi arkadaşımıza kaç kişi yorum yazmış...çok yazık..bende tanımıyorum arkadaşımızı ama yarın bizimde başımıza gelecek. formatörlüğe kadro verilecek diye bir başlık açsam 20 sayfa olmuştu heralde...

Allah rahmet eylesin kardeşime çok üzüldüm, benim dönemimde ama 1. öğretim öğrencisiydi çok iyi bi arkadaşımızdı :( Allah geride kalanlarına sabır versin..

alican44' Alıntı:
kaç kişi var formda şu an. ölen bi arkadaşımıza kaç kişi yorum yazmış...çok yazık..bende tanımıyorum arkadaşımızı ama yarın bizimde başımıza gelecek. formatörlüğe kadro verilecek diye bir başlık açsam 20 sayfa olmuştu heralde...
:alkis:

Allah geride kalanlara sabır versin.Mekanı cennet olsun.. burdan şunu çıkaralım arkadaşlar her türlü dünya işi boş.gerçek olan ölüm..

Ölüm her zaman acıdır.
Ama genç ölümler daha acı oluyor.

Mekanı cennet olsun. Allah günahlarını affetsin.

Geride kalanlara ailesine ve arkadaşlarına allah sabır versin.

Allah rahmet eylesin, geride kalanların, eş dost akrabaların başı sağolsun...sabırlar diliyorumm...

Geri