Ayhan Kandaş arkadaşımızı kaybettik.

Kodla Büyü
Ayhan benim en sıkı dostlarımdan biriydi.Ünv. den sınıf arkadaşım ve ev arkadaşımdı.Kardeşimi kaybetmiş gibiyim.Yaşadığı olay sığ su boğulması diye geçer.Gazetede yazdığı gibi fazla ağırlık bağlama durumu yok.5 kg ağırlıkla dalmış.daldığı yerde su içinde büyük bir kaya varmış,kayanın üstü 25 metre,altı 35 metre.kayanın altındaki büyük balıkların peşine düşüyor muhtemelen.Vurduğu balığı yukarı çıkarırken çok fazla efor sarfediyor ve yüzeye 3-4 metre kala nefesi tükenip bayılıyor.Sonra da boğulma gerçekleşiyor.Nefesle dalış yapanların en çok karşılaştığı olaydır.Ayhan dostumun hatası tek başına dalışa gitmesi ve çok derine dalarak kendini zorlamasıdır.Allah günahlarını affetsin ve rahmet eylesin,insanları seven ve iyilik yapmaya gayret eden biriydi.Onu çok özleyeceğim..

tanıyorum arkadaşı, birlikte okumuştuk.
ne bahtsız dönemmiş sakarya tef'in 2005 dönemi.
harun demirtaş arkadaşı da vandaki depremde kaybettik.

mekanı cennet olsun.

reveneyes' Alıntı:
Ayhan benim en sıkı dostlarımdan biriydi.Ünv. den sınıf arkadaşım ve ev arkadaşımdı.Kardeşimi kaybetmiş gibiyim.Yaşadığı olay sığ su boğulması diye geçer.Gazetede yazdığı gibi fazla ağırlık bağlama durumu yok.5 kg ağırlıkla dalmış.daldığı yerde su içinde büyük bir kaya varmış,kayanın üstü 25 metre,altı 35 metre.kayanın altındaki büyük balıkların peşine düşüyor muhtemelen.Vurduğu balığı yukarı çıkarırken çok fazla efor sarfediyor ve yüzeye 3-4 metre kala nefesi tükenip bayılıyor.Sonra da boğulma gerçekleşiyor.Nefesle dalış yapanların en çok karşılaştığı olaydır.Ayhan dostumun hatası tek başına dalışa gitmesi ve çok derine dalarak kendini zorlamasıdır.Allah günahlarını affetsin ve rahmet eylesin,insanları seven ve iyilik yapmaya gayret eden biriydi.Onu çok özleyeceğim..
Sizin de bütün sevenlerinin de başı sağolsun, Allah rahmet eylesin

Arkadaşımıza Allah'tan rahmet, Kalanlara Rabbimden sabrı cemil niyaz ederim....Başımız sağolsun... :(

Ayhan kardeşimle Mersinde çalışırken sık sık görüşürdük.
Daha bir yıl önce babasını kaybetti zaten.
Onun kötü haberini alınca inanamadım. Çok ama çok genç yaaaaaaa...
İnsan ölümün ne kadar da yakın ve gerçek olduğunu anlıyor.
Allah rahmet eylesin ve kederli ailesine sabırlar versin...

Evinde cok kaldım, çokça güzel vakit geçirdik beraber. Duyduğumda beynimden vurulmuşsa dondüm. Allah rahmet eylesin güzel kardesim...

Çok üzüldüm ya okulun sitesinde gördüm ben de şok oldum inanamadım daha bu sene okula giderken yakından gördüm bu öğretmen abiyi.İTO Vakfında öğrenciyim ben de.İlk görünüşte çok iyi bir insan olduğu anlaşılıyor zaten dersimde girmiyordu ama gördüğüm bir öğretmendi sonuçta.Bir öğretmenimizi kaybetmiş bulunmaktayız.Hepimizin ve yakınlarının başı sağolsun... :(

Geri