Aynı işletmeye 2 veya daha fazla öğrenci yollamak

Kodla Büyü

tiditeyno

Üye
Merhaba, doğunun küçük ve gelişmemiş ilçesinde teknik öğretmenim, bu sene 16 tane öğrencim var, bilişim öğretmeni olan ilçe merkezinde olan ortaokullara öğrencilerimi 2 şer veya 3 er öğrencilerimi yerleştirmek istiyorum, malum terör bölgesi 30 km aşan tehlikeli köyler var oralara her hafta gitmem mümkün değil, okula çeksem küçük çocuğum var, evimden 1500 km uzaktayım, sömestır ve yaz tatilim Olmayacak, sözleşmeliyim eş durumum yok istifa etmek üzereyim, 16 tane köy nasıl bulayım, sorum yönetmelikte illa her kuruma 1 öğrenci mi diyor, lütfen yardım edin

hayır öyle bir zorunluluğunuz yok. 2 tane de verebilirsiniz. Sadece okullarla sınırlı kalmayın. kaymakamlık, belediye gibi yerlere de verebilirisiniz.

Öncelikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim Hocam.. kaymakamlık, belediye, tedaş vs vs hepsi zamanında usulsüz işler olmuş, öğrenciler gitmemiş gitmiş gibi gösterilmiş, staj paraları ödenmemiş, bilmiş bir avukat öğrencileri kandırıp kurumları dava ettirmiş, bütün kurumların 100-150 binlik borçları var, kapılarına gidip staj desem kovalıyorlar, kötü bir yerdeyim, sadece ortaokullar, halk eğitim ve milli eğitime gönderme imkanım var malesef :(

Öncelikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim Hocam.. kaymakamlık, belediye, tedaş vs vs hepsi zamanında usulsüz işler olmuş, öğrenciler gitmemiş gitmiş gibi gösterilmiş, staj paraları ödenmemiş, bilmiş bir avukat öğrencileri kandırıp kurumları dava ettirmiş, bütün kurumların 100-150 binlik borçları var, kapılarına gidip staj desem kovalıyorlar, kötü bir yerdeyim, sadece ortaokullar, halk eğitim ve milli eğitime gönderme imkanım var malesef :(

aslında ilçe milli eğitim yetkilisinin, okulun koordinatör müdür yardımcısının ve alan şeflerinin bulunduğu "staj kurulu" toplantısı yapılması gerekirdi.büyük ihtimalle öyle bir kurul toplantısı olmamış. size tavsiyem staj yerleri için önce okul müdürünüzü devreye sokmanız. Sonrasında okul müdürü vasıtasıyla bu taleplerin üst makamlara iletilmesi olacaktır.

Anlattığınız durum stajyer kabul edilmemesi için bir gerekçe olamaz. (En azından kamu kurumları için)

Geri