Aynı Tarihte Birden Fazla Seminer Almak

Kodla Büyü

mehmettutgun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sayın Hocalarım merhaba.

2016000009 numaralı Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu ile
2016000008 numaralı Fatih Projesi B.T.nin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı Kursu'nun başlangıç ve bitiş tarihleri aynı. (18/01/2016 - 29/01/2016)

Uzaktan eğitimle alınan hizmetiçi eğitimlerde aynı tarihlerde birden fazla kurs alınabiliyor mu ? Yani bu iki kursa aynı anda başvuru yapıp, ikisini de aynı anda alabilir miyiz yoksa 008 nolu kursu sonraki aylarda mı almalıyım ?

Şimdi bende merak ettim, inşallah Uzaktan eğitim olduğu için 2 eğitimede basvurmada sorun olmamalı...

Bize yazı geldi başvurun diye ben ikisine de başvurdum.Farklı zamanlarda izleme imkanımız var diye biliyorum.

Hocam uzaktan eğitim. Eğitimi tamamlayınca sorun olmaz gibime geliyor. Bende başvurdum. Devlette kesin konuşmak artık imkansız gibi ama riske atmayım diyosanız 8 nolu kursa sonraki bir tarihe başvurun.

forumda bir arkadaşımız derslerini ister bir günde bitir ister iki haftada demişti ama tam olarak bu eğitimler nasıl olacak fikri olan varmı

mayhem' Alıntı:
forumda bir arkadaşımız derslerini ister bir günde bitir ister iki haftada demişti ama tam olarak bu eğitimler nasıl olacak fikri olan varmı
hocam uzaktan eğitimde dersleri canlı olarak dinlemiyorsunuz video dan izliyorsunuz o yüzden isterseniz bir günde bütün videoları, dersi dinleyip bitirebilirsiniz isterseniz de her gün biraz biraz dinleyip beş altı günde bitirirsiniz size kalmış bir şey.

benim kadromun olduğu okula bu kurslara başvurmam için yazı geldi ikisine de başvurdum

diğerini bilmem ama 2016000008 numaralı faaliyetten pek bir beklentiniz olmasın :)

daha önce bilinçli internet kullanımı kursu almıştık yüzyüzeden tekrar almak gerekiyor mu hocam bunun başında fatih projesi diye yazıyor ?

fatihinfedaisi' Alıntı:
bidene' Alıntı:
diğerini bilmem ama 2016000008 numaralı faaliyetten pek bir beklentiniz olmasın :)
neden hocam ? kursun içeriği nasıl ki ?
ben eğitmenlik yaptım. yüzlerce kişiye eğitim verdim. şu ana kadar faydalı bulduğunu söyleyen öğretmen sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
seminer içeriği forumda var inceleyebilirsiniz.
diğer branş öğretmenleri bile biz zaten biliyoruz bunları çocuklara anlatın dediği ortamda bt öğretmeninin fazla bir beklentisi olmasın.

Bir sıkıntı olmaz hocam uzaktan eğitimleri o tarihler arasında istediğin zaman alabileceğin için eğitimlerin çakışma ihtimali olmaz. İçin rahat olsun.

Tarihleri çakışan bir uzaktan eğitim ile yüzyüze eğitime başvurmuştum.Uzaktan olan Medya okuryazarlığı idi. Uzaktan eğitime son onay geldi. Yüzyüze eğitim çakışmadan dolayı il tarafından reddedildi. Farklı durumlar aslında. Gündüz yüzyüzeyi akşam uzaktan eğitimi hallederim diye düşünmüştüm o zaman bende. İkisine de bakanlık onay vereceğinden farklı olabilir uygulama.

Benimde geçen sene bi uzaktan eğitim reddedilmişti mahalli yüzyüze bir eğitimle çakışıyor diye. Garip işler yapabiliyorlar o yüzden tekini sonraki tarihe başvurdum ben.

2016000009
2016000017
2016000029
2016000058
2016000079
numaralı kursların hepsi aynı kurs değil mi arkadaşlar..? herhangi bir faklılık yok istediğimiz tarihtekini seçebiliriz..
2016000009 numaralı kursu alma zorunluluğu getirilmişte.. :shock:

şaka gibi ya...... sınıf yönetimini onaylamışlar ama güvenli interneti reddetmişler.... bt cileri amayacaksında kimi alacaksınız

Benim de aynı ikisine de başvurdum Fatih Projesi B.T.nin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı reddedildi diğeri beklemede

btcilerin hepsi reddedilmiş anlaşılan....
madem reddiyorsunuz silme hakkı verinde başka kurslara başvurularım :verymad:

karinca_52' Alıntı:
btcilerin hepsi reddedilmiş anlaşılan....
madem reddiyorsunuz silme hakkı verinde başka kurslara başvurularım :verymad:
08 benimde reddedilmiş hocam 09u hallettikte
niye reddetmişler ki acaba

Geri