Böte

Kodla Büyü
Öğretmen olacağım diyorsa hiç girme bu yola... Ama yok ağabeylerim ben bilgisayarla uğraşmayı severim zamanlada sıkılmayacağımdan eminim diyorsan kendini geliştirdikten sonra özel sektör aracılığıyla açıkta kalmazsın. Ama kim ne derse desin 4-5 yıl sonrasına sana kimse hiç bir şeyi garanti edemez özelliklede meb söz konusuysa... Yol yakınken dön derim...

Arkadaşlar bu guruba Bilişim öğretmmenleri harıcı girmemesi için bir şeyler yapılması lazım. Önüne gelen öğrenciler dahi ulaşabiliyor yahu nedır!!!!!!

Ben hacettepe böte mezunuyum. Çekmediğim kalmadı ünide dersler çok zordu. Bu sene atandım tabi atanmak kolay olmadı. Şansına belki mezun olduğunda alımlar fazla olur.
Eğlenceli bir bölüm fakat sıkıntısı hiç bitmiyor her şeyden sen sorumlusun öğretmen olunca. Güzel yönleri de var tabi.

Bilgisayar Öğretmenliği seçmemeli miyim yani . Bilgisayarla aram çok iyi ,başka bölüm öneriniz var mı peki?
Not : "Eşit Ağırlıkçı'yım"

eski bakana gore 3yasindaki cocuk bilgisayar biliyor mahallenin bütün ergenleri format atiyor herkes tabletci oldu sec muhasebe ogretmenligi git meslek lisesine kamyonla maas cuvalle ekders al ne isin var ders kalkacakmi btrmi olacam ders kitabimiz 10 seneye kadar basilirmi dertlerini yasama

Bence bilişim teknolojileri ve yazılım branşını güzel günler bekliyor ama yinede ikinci üniversite okusakmı diye düşünüyoz :D

Geri