B.T sınıfı için en iyi antivir hangisi....

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sizden bir konuda fikir bekliyorum...

B.T sınıfinda Bitdefender Antivir kuruluydu,süresi dolmuş... Şimdi ne kurmamı tavsiye edersiniz... Kaspersky, norton , nod32 bilgisayarları çok kasar, çünkü zaten yavaşlar... Önerebileceğiniz etkili ama basit bir antivir var mı... bu okula bir gün geliyorum, o yüzden sürekli kontrol de edemiyorum..

(Bu arada, bilgisayarlar vestel ve vista kurulu)

Hocam ben okulda sadece deep freeze kullaniyorum, isimi goruyor! ama yine de ben eset nod32 derim!

güvenlik kartı olduğu için , deepfreeze kurmadım hocam... Bilgisayarlar iyice yavaşlar diye korkuyorum, nod32 kurucam ama işte... Olmazsa denerim, yavaşlama olursa kaldırırım... Bakalım :)

kendi bilgisayarıma kasp7, öğrenciler kasp6 kurdum sorun yok çalışıyolar.
celeron 2.8 256 mb ram pcler genelde

hocam ben kendi makinamda da nod kullaniyorum en az sizin lab.daki makinalar kadar yavastir, hicbir sıkıntım yok! pek sanmiyorum makinalari kasacagini! hele ki vista kurulu olabildigine gore :)

hocam, diğer okuldaki 98'ler bunlardan sorunsuz çalışıyor ya.. :) nefret ediyorum vistadan...

Ama dediğiniz gibi, nod32 yi kurayım en iyisi...

Bu arada Vista yüklü olması için Ram'lerin en az 1gb olması öneriliyor. Yani PC'lerin Ram'leri 1gb'ın altında ise çook sorun yaşarsınız walla(şayet Vista teması yüklemediyseniz, yani Vistalar orjinal ise)...

Şayet durum dediğimiz gibi ise bence yarından tezi yok PC'lere sırası ile XP yüklemeye başlayın!..

selamlarımla.

socrates_21' Alıntı:
Bu arada Vista yüklü olması için Ram'lerin en az 1gb olması öneriliyor. Yani PC'lerin Ram'leri 1gb'ın altında ise çook sorun yaşarsınız walla(şayet Vista teması yüklemediyseniz, yani Vistalar orjinal ise)...

Şayet durum dediğimiz gibi ise bence yarından tezi yok PC'lere sırası ile XP yüklemeye başlayın!..

selamlarımla.

Hocam bilgisayarlar iyi aslında ama, ram'in yarısını zaten vista kaplıyor.. Doğal olarak da yavaş...

Bana kalsa çoktan yüklerdim xp... Ama benim kendi okulum değil burası,haftada bir gün görevlendirme olarak geliyorum... Kendi okulumda olsa şu bilgisayarlar, birgün düşünmez kurardım ama, malesef yapacak bişey yok...

Okadar virüs programı denedim. Kişisel tavsiyem Kaspersky eğer bu olmaz diyorsanız NOD32 derim. Kolay gelsin hocam birde makinalar vistaymış ne gereği var okul bilgisayarına vista kurma. XP yeter artar bile.

Geri