bağlantı hızım??

Kodla Büyü

biseydicemm

Aktif Üye
8 mbps netlimitsiz kullanıyorum ve bağlantım şu an 8.1 mbps.Şimdiye kadar en fazla 6.2 mbps olmuştu.Bu gerçekmi ?? biri dürtsün beni :D

20.1 :D
ttnet fiber optik bağlantıya geçince 8mbps net limitsizleri fibernet 20ye taşımış aynı fiyata :D

speedtest ten şimdi baktım 10,65 Mbps çıktı :eek: Daha önceki testlerde 6,5-7 arası geziniyordu.
Telekom bu işin arkasından yeni bir kazık çıkarmasın. Uzun süredir 8Mbit e kadar limitsiz tarifedeyim. Bulunduğum yerde başka alternatifim de yok. Telekomdan 2 yıllık taahhüt karşılığı indirim için defalarca aradılar hepsinde reddettim. Olası bir taşınma ya da hattı kapatma durumunda verdikleri indirimi geri alıyorlar.

fahrican' Alıntı:
speedtest ten şimdi baktım 10,65 Mbps çıktı :eek: Daha önceki testlerde 6,5-7 arası geziniyordu.
Telekom bu işin arkasından yeni bir kazık çıkarmasın. Uzun süredir 8Mbit e kadar limitsiz tarifedeyim. Bulunduğum yerde başka alternatifim de yok. Telekomdan 2 yıllık taahhüt karşılığı indirim için defalarca aradılar hepsinde reddettim. Olası bir taşınma ya da hattı kapatma durumunda verdikleri indirimi geri alıyorlar.

taşınma durumunda taahhüt bitmeden nakil yapabilirsin,sıkıntı yok

8 mbps net limitsiz

Ekli dosyalar

• test.PNG
    test.PNG
    53.7 KB · Görüntüleme: 426
Geri