başarısız ağ hatası / pcye program indirilemiyor

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
merhaba. elimde atom işlemcili LG x130 marka netbook var. Windows 7 starter varmış içinde formatla xp yapılmış bir kaç gün önce. Bilgisayardan internete bağlanılıyor ama bir şey indirdiğimde son ana kadar geliyor en son aşağıdaki gibi başarısız - ağ hatası uyarısı çıkıyor.

Forumlarda çok aradım ama sonuca dair bir şey bulamadım. Bilgisayarda antivirüs filan da yok, engelleme yapabilecek hiç bir şey yok zaten dediğim gibi yeni formatlanmış. Virüstendir diye antivirüs yükliyim dedim, flashbellekten yükleme dosyasından yüklemeye çalıştım internet bağlantısı gerektirdiği için onu bile yüklemedi. internete giriyor ama indirme yapmıyor nedense. Sadece chrome da değil mozilla ve explorerda da durum aynı. Sizce sebep ne olabilir, tek çözüm format mı??

Ekli dosyalar

• kk.JPG
    kk.JPG
    6.2 KB · Görüntüleme: 971
bu problem bende de vardı. sadece Cye format atmıştım ama yine de devam ediyordu bu sorun. D ye de format atıp komple biçimlendirmiştim sonunda ve düzeldi.
tavsiyem siz de dosyalarınızı başka bir hddye flasha yahut dvdye alıp bütün hddyi biçimlendirin. sonra yeniden bölüm oluşturun istediğiniz gibi.

Geri