Bağlantınız gizli değil Chrome uyarısı?

Kodla Büyü

tansile

Site Gezgini
Arkadaşlar meb sertifikayı yükledim.
Saat ve tarihi düzeltmeme rağmen değişmedi.Başka bir çözümü var mı?

Bende de aynı sorun var. Büyük ihtimal sertifika ile ilgili. bilgisayarların bir kısmı bu hatayı veriyor.

Hocam böyle birşey benim başıma da gelmişti. Bilgisayara giren bir virüs sebep oluyor. Antivirüs programları ise tespit edemiyor. İnternette araştırrsanız bu virüsün nereye yuvalandığını görürsünüz. O klasöre giriyorsunuz ve manuel biçimde virüsü siliyorsunuz. İşlem tamam :+1:

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Meb sertifika henüz aktif edilmedi. Ondan kaynaklanmıyordur.

Bence kesinlikle Meb Sertifikadan kaynaklanıyor. Meb sertifikayı yükler yüklemez anında çıkan uyarı aşağıda :(

Ekli dosyalar

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    76.1 KB · Görüntüleme: 5,851
Deliricemmm :cry: :cry: .Sinir oldum.Meb sertifika yüklü bazı bilgisayrlarda böyle bir problem yok.Yüklü olmasına rağmen bir kısmında var.

Bazı bilgisayarlarda hala açılmıyor.Bununla ilgili bilgi alan var mı arkadaşlar ya da bir çözüm bulan?

dünden beri okulda sayfalar açılmaz oldu..chorome ve firefox iptal..explorer biraz yarım yarım çalışıyor..sertifikayı kaldırsakmı ne yapsak nedir bu çile :verymad:

Chrome Ayarlardan Sertifikaları yönet kısmından Güvenilen Kök Sertifika Yetkileri sekmesinden Al işlemi yaparak sertifikayıo tekrar yükleyin Sorun çözülecektir. Sabah benimde başıma geldi ..

hocam chrome ayarlarından sertifikaları yönet kısmına gel güvenli kök sertifikaları güvenilen yayıncılar güvenilmeyen yayıncılar kısmındaki tüm sertifikaları sil tekrar meb sertifikasını yükle halloluyor. ben denedım oldu sıkıntısız giriyorum.

Arkadaşlar yeni format attığım w7 PC de bu hatayı alıyorum öncesinde de w7 yüklüydü ama sorunsuz giriyordu her siteye şimdi e okul , mebbis gibi sitelerde hata veriyor işe yarayan bir çözüm bulan var mıdır w10 a yükseltmek dışında ?

Geçen gün ayni sorunla uğraştım saatlerce, en sonunda 360 total security nin ucretsiz versiyonunda arac kutusunda duzeltme eki diye bir arac var, onunla taratıp, bütün eksik guncelleme vs. Yukleyince düzeldi.

Geçen gün ayni sorunla uğraştım saatlerce, en sonunda 360 total security nin ucretsiz versiyonunda arac kutusunda duzeltme eki diye bir arac var, onunla taratıp, bütün eksik guncelleme vs. Yukleyince düzeldi.
araç kutusunda sürücü güncelleme var hocam onunla mı yaptınız

Bahsettiğim sertifikayı yükleyince MYS'ye girdi, ancak KBS'de sorun devam etti. Sizin bahsettiğiniz bu güncellemeyi internetten indirip kurunca sorunlar çözüldü. Çok teşekkür ederim. Yüklemek isteyenler için 32 bir ve 64 bit indirme linkleri şu şekilde:

https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=46078
https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=46148
Geçen gün kurduğum win7 32 bit işletim sisteminde benimde başıma gelmişti. @yataylimit ve @orhan82 hocalarımın dediği yöntemle çözdüm. Buradan kendilerine teşekkür ederim.

Geri