Bahar nezlesi için tedavi yöntemleri

Kodla Büyü

respective3

Aktif Üye
Bahar nezlesi bahar aylarını burnumdan getiriyor. Hapşırık, gözlerde kaşıntı ve sulanma,kulaklarda kaşıntı vs. tam bir eziyet. Bu gün haberlerde çaresi olduğu söylendi Rhinolight tedavisi ile burna ışık gönderip 6-8 seansta nezleye son verebiliyorlarmış. Daha önceden Rhinolight tedavisi olan arkadaşlarım varsa bu konuda bana fikir verebilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Tedavi değil ama doktorunuzla konuşup clarinase isimli hapı yazdırabilirsiniz, bende etkili olmuştur yıllardır

İzmirde özel bir hastane ile görüştüm seansı 100 tl dediler. Kesin çözüm diyorlar ama tedavi olanlardan duymadan emin olamıyorum

Konuyu hortlatmak gibi oluyor ama ... Ne yapacaksın yine bahar, yine nezle, yine göz yanması, yine burun akıntısı, yine arka arkaya hapşırmalar...

Arkadaşımızın yazdığı tedaviyi deneyen oldu mu?

veya yeni önerileriniz nelerdir?

Benim uyguladıklarım:
* Polenler sabah 5-10 arasında olduğu için bu aralıklarda mümkün olarak dışarı çıkmayın.
* Akşam yatmadan önce (güzel uyku yapıyor :) ) bir ilaç alın...
* Burun spreyi, göz damlası kullanın.

Alerji tedavisi olabilirsiniz. Duruma göre 3 - 5 sene süren bir aşı tedavisi etkili oluyor.

Rinolight burun eğriliği olmayan kişilerde uygulanabiliyormuş. Kulaktan dolma bir bilgidir.

bende yıllardır çekiyorum. hap sprey göz damlası ile geçiriyorum. üniversitede alerji testi yaptırdım, aşı tedavisi için ama oda uzun süreli bir tedaviymiş ve en son aşamada yapıyoruz dediler olmadı. bir öğrencim geçenlerde hastanede burnuma ışın verdiler hocam bunun için tedavi devam edecek tamamen geçecekmiş dedi. bende ilk kez duymuştum bana hiçbir doktorum bundan bahsetmedi. herhalde sizin bahsettiğiniz tedavi ama zararı var mıdır nedir bilmiyorum açıkcası çok duyulmadığı ve henüz hiçbir doktorumda söylemediği için yaptırmayı düşünmüyorum

Geri