Bakan Özer'den tüm öğretmenlere başarı belgesi

Kodla Büyü
Bakan beye teşekkürler. Keşke tüm öğretmenlere verilseydi. Lehimize olan adımlar herzaman bu kadar çabuk çözümlense

Doğru yapılanı da alkışlamayı bilmek lazım. Bence Bakan Bey olması gerekeni yaptı. Bize teşekkür etmek düşer.

Maaşla ödül artık zor gibi, ildeki memur sayısının binde 5 i kadarına verilir. Eskiden bile binde 5 e giremeyen ve ödül alamayan memurlar oluyordu. Bu sene aşırı dolu olacak gibi.

• Beğen
Tepkiler: zzh
Evet kimden duysam benimde 3 oldu diyor. Ödül kontenjan sınırı olduğu için az kişiye verilir.

Bakan Özer'in talimatıyla MEBBİS üzerinden gönderilen Teşekkür Belgesi, merkez ve taşra teşkilatı ile örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görev yapan başta öğretmen ve eğitim yöneticileri olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda çalışan memur, hizmetli, şoför ve diğer bütün personele verildi.

Bakan Özer'in talimatıyla MEBBİS üzerinden gönderilen Teşekkür Belgesi, merkez ve taşra teşkilatı ile örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görev yapan başta öğretmen ve eğitim yöneticileri olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda çalışan memur, hizmetli, şoför ve diğer bütün personele verildi.

ilçede Mem de görevliyim Mebbisde hala yok hocam öğretmenim bu arada

Son düzenleme:
An itibariyle herkese verildi ayrım yapılmadan. MEM çalışanlarıda dahil olmak üzere, görevlendirme olanlarada ayrı bir onay alınarak belge işlenmiş. Sayın bakanımıza ve personel genel müdürlüğü ne teşekkürler.

An itibariyle herkese verildi ayrım yapılmadan. MEM çalışanlarıda dahil olmak üzere, görevlendirme olanlarada ayrı bir onay alınarak belge işlenmiş. Sayın bakanımıza ve personel genel müdürlüğü ne teşekkürler.
Bu mesajı ben yazmıştım... Kadrom Halk eğitim'de fakat Milli eğitim'de görevliyim 1 yıldır. Şu an bana da işlenmiş. Onur duydum. Herkes tabii kendince emek vermiş olabilir. Ayrım yapılmadan verilmesine sevindim.

Halk eğitimde çalışıyorum bende. geçen sene Okullar kapaliyken bile uzun süre kurslara devam ettik. Kursiyerlere ne şekilde verdik biz kursu anlamadım.sistemden görmek istemiyorlar demekki.kurslarda etkinlik yapın diye durmadan yazı geliyor nedense...yüz yüze çalışan öğretmen grubunda değilsek yerimizi hattımızı bilelim. Ona göre davranayim. Yapılan bir uygulamada sorunsuzca uygulanca eksik gedik olmasa diyecem ama...çok şey istiyorum herhal. Susuyorum
Bu mesajı ben yazmıştım.az önceki yanlış oldu arkadaşlar

Arkadaşlar başarı belgelerini raporlama bölümünden alırken ben dahil bazı personelde fotoğrafların olduğu bölüm boş oluyor. Bir çok farklı çözünürlükte yeniden fotoğraf yüklememe rağmen problem sonuç bulmadı. Bileniniz yada bir fikri olanınız var mı acaba? Teşekkürler.

Geri