Bakanlıktaki Görüşmelerim

Kodla Büyü

tmancar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu sabah, arkadaşlarımızın hazırladığı rapor olsun, bildiri olsun, sunu olsun bir çoğunu indirip tekrar gözden geçirmiştim.
Bu çalışmaları bir dosya haline getirip bakanlığa gittim. Tanıdığım 3 kişi vardı ve onlarla görüşmeyi planlamıştım ancak biri ile görüşebildim ve sorunlarımızı aktardım. Beni İlköğretim Genel Müdür Yardımcısına yönlendirdi. Zaten görüşmek istediklerimden biri de İlköğretim Genel Müdür Yardımcısı idi.
Kendisine telefon ile ulaşabildim, yarın için müsait olabileceğini söyledi.
Bir aksilik olmazsa kendisine dosyayı sunacağım ve TTKB ile konunun görüşülmesini isteyeceğim.
Yaklaşık bir haftadır bu görüşmeyi yapmayı düşünüyordum, ancak fırsat bulabildim. Umarım faydası dokunur.
Her kapıyı çalmaya devam...

Şimdiden kendi adıma çok teşekkür ediyorum tmancar hocam. Umarım bugün yaptığın ve yarın yapacağın görüşmeler senin de söylediğin gibi bizler için faydalı olur.

hocam çok teşekkürler, alacağınız cevapları bekliyoruz...

Sunacağım dosyaları tek pdf de birleştirdim. Bunu yaparken arkadaşların hazırladığı mektuptan giriş yazılarından vs. bazı kısımları aldım ufak eklemeler yaptım. bilisimdegelecekvar.org rapor ve bildirilerinin alt kısmında bulunan sayfa numaraları kısımlarını da kapatmak zorunda kaldım. Kendi hazırladığım sayfa numaraları ile karışmasın diye. Umarım sorun olmaz.
Sizler ekteki dosyayı bi inceleyin. Bu vakitte daha fazla dikkatimi veremiyorum. Konu sıralaması uygun mu, sayfa numaraları doğru mu konumlanmış, ekleme ya da düzeltme yapılacak yer var mı, gereksiz yer var mı? Ona göre gitmeden fırsatını bulabilirsem güncellerim.
Belki kitapçık haline getirip verebilirim uygun görüşleriniz doğrultusunda.

Ekli dosyalar

• BT_Ogretmenleri.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 45
Bu haksızlığı gidermek için çaba gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hazırlanan dökümanları birleştiren tmancar hocama da ayrıca teşekkür ediyorum. Mesajı yazdığın saat gece 04.38. Hocam eline koluna emeğine sağlık. İnşaAllah bu emeklerimiz boşa gitmeyecek. Hazırladığın ek bence gayet güzel olmuş hocam.

Geri