bana bir teşhis koyun

Kodla Büyü

piyade

Aktif Üye
bir haftadır süren boğazımı sıkıyorlarmış hissi nefes açlığı sağ elde titreme kalp çarpıntısı özellikle uykudan uyandığımda dakikalarca süren kalp çarpıntım var. boynumun sağ tarafında sola göre sanki belli belirsiz bir şişlik. guatrdır belki diyerek test yaptırdım kanda çıkmadı. olsaydı çıkarmıydı sizce. bide ultrasonlamı baktırsam. başka ne olabilir. acaba kuruntu hastasımı oldum. birbuçuk yıl önce panik atak tedavisi gördüm acaba yine omu nüksetti çok moralim bozuk çook :(

belirtileri okur okumaz guatır demiştim ama siz kan testi yaptırmışsınız zaten. Ama bu belirtiler guatır belirtileri. Farklı bir hastanede mümkünse üniversite hastanesi ayrıntılı olarak baktırın derim hocam.
ben de aynı sıkıntıları yaşamıştım ama şimdi iyiym çok şükür.

geçmiş olsun.. bir fikrim yok.. doktorlara danışsanız daha iyi olur..

panik atağınız nüksetmiş gibi geldi banada hocam.ama bi doktorla yetinmeyin yinede..sağlık ihmale gelmez.geçmiş olsun

yaşadığım yerde adamakıllı bir hastane yok ne yazıkki. memlekete gidene kadar dayanabilirmiyim acaba bilmiyorum. yinede pazartesi günü şansımı tekrar deniycem devlet hastanesinde

Arkadaşım aynı belirtiler bende de vardı gittim doktora troidim yüksekmiş o yüzden oluyomuş bunlar tedavisi biraz zor diye tedavi olmadım şimdilik bekliyorum. stressiz bir yaşamla normale döner inş

suzer' Alıntı:
Arkadaşım aynı belirtiler bende de vardı gittim doktora troidim yüksekmiş o yüzden oluyomuş bunlar tedavisi biraz zor diye tedavi olmadım şimdilik bekliyorum. stressiz bir yaşamla normale döner inş
hocam bilmiyorum ben tiroide razıyım aklıma kötü şeyler geliyo. tiroid olsaydı hormon tahlilinde çıkmazmıydı. pazartesi günü son kez gidicem doktora dahada olmazsa yaz tatiline kadar bu şekilde idare edicem. allah bütün hastalara şifa versin

Hocam bence hemen iyi bi psikiyatriste görün. Bulunduğun ilde olmayabilir. Ama sağlık bu ihmale gelmez. Havalardan dolayı bu aylarda insan psikolojisinde ve tabiki mesleğimiz dolayısıyla da psikolojik hareketlenmeler olabilir. Panik atak da geçirmişsiniz daha önce. Bence ihmal etmeyin. Kendiniz mutlu edecek şeyleri yapmaya çalışın birde.

dispne olabilir boyundaki damarlarda dolgunluk varsa ekg çektir derim sigara kullanmamaya dikkat et en basitinden kullanmıyosanda panik atak etkileri olabilir

tiroidin sekonderi primeri falan var nasil test oldu bilmiyorum ama kanda ki t3 t4 ve tsh seviyelerinin hepsine bakmissinizdir zaten diye düsünüyorum. önce sakin olda dedikleri gibi arastırma hastanesi doktoruna görün testlerini orda yaptır ya da :)

değerli hocam müsait ve de vaktin olursa...önce bir kaplıcaya git ama havuza gir orada kal.Başka bir gün gidebilirsen ormana git çıkabildiğin kadar yukar çık yağmur yağıyorsa hatta ıslan ve de bulunduğun şehirden başka bir şehre şöyle 5 günlüğüne uzaklaş.Sıfırdan doğmuş gibi olacaksın.Bir de aşkın gözyaşları kitabını bulabilirsen oku.Tüm dertlerin yok olacak.Geçmiş olsun

Geçmiş olsun Allah acil şifa versin, sağlık önemli kaybedince kıymetini anlıyoruz. Doktora gidelim ihmal etmeyelim nolur nolmaz. Bizim başımıza geldi kardeşimin ayağı uyuştu babam bişey olmaz dedi, ben kendim götürdüm doktora MS hastalığı çıktı. Erken teşhis sayesinde şimdi hiçbir emare kalmadı.

Geri