BASİT TAHTA KİLİTLEME

Kodla Büyü

kargasa1982

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kendi okulumda kullanmış olduğum, kullanımı basit ve sistemi kesinlikle yormayan bir programdır. Flash bellek takılı olduğu sürece tahta kilidi açık olmakta, flash çıkarıldığı anda tahta kilitlenmektedir. Üzerinde fikri olan arkadaşlar yorum yazarlarsa en kısa sürede günceller, güncel versiyonu yüklerim.

arşiv içinde gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Ekli dosyalar

• Tahta Kilitleme.rar
    875.8 KB · Görüntüleme: 400
peki öğrenci tahtayı power düğmesinden kapatıp açarsa tekrar otomatik olarak devreye giriyor mu?

Win10 da çalışmıyor,bilginize...
ATAK programına alternatif değerlendirilebilir.
Emeğinize sağlık,saygılar...

computing' Alıntı:
peki öğrenci tahtayı power düğmesinden kapatıp açarsa tekrar otomatik olarak devreye giriyor mu?

programı başlangıca atarsanız, her yeniden başlamada program otomatik olarak başlayacaktır.

saayees' Alıntı:
Win10 da çalışmıyor,bilginize...
ATAK programına alternatif değerlendirilebilir.
Emeğinize sağlık,saygılar...

windows 10 kendi bilgisayarımda denediğimde evet klavye mouse kilitlenmiyor, sistem yapısından kaynaklı sanırım. Zaten tahtalarda win10 olmadığından şu an için sıkıntı yok.

nihatbal' Alıntı:
eline sağlık hocam ama indirir indirmez bitdefender total security içinde trojen buldu

içindeki kodlar yüzünden bulmuş olabilir, bilemiyorum ama kendi sistemimde zerre kadar trojan virüs vs. bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

denedim,
faz 2'de win8de başlangıcı bulamadım ama :oops: manuel çalıştırdım
neyse
aslında uygulamalara erişebiliyorsunuz, resmin arkasında açılıyor uygulamalar,
kullanıcı en üstte resmi gördüğü için işlem yapamıyor ama uygulamalar arkada açık..
Ama işe yarar elbette..

win8 de arama yerine shell:startup yazınca geliyormuş..

Test edip onaylıyorum, iş görür Ön plana resim geliyor her daim..
teşekkürler..

Bir husus daha buldum, program çalışırken görev çubuğunda çıkıyor, öğretmen/kullanıcı çalışır vaziyette bırakırsa başkası pencereyi kapatınca haliyle program/uygulama pasif oluyor..
Gizli çalışsa iyi olur..

Geri