Başımız Sağolsun - Sezai Acartürk

Kodla Büyü
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, Allah sevdiklerine sabır versin.

Re: Başımız Sağolsun :(

bilalca' Alıntı:
Ben de üzüldüm. Yok böyle bir şey. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Öldüren adam sabıkalıymış ve öncesinde de iki kişiyi bıçaklamış. Sözün bittiği yer...
:(

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Aslında söylenecek, söylenmesi gereken çok şey var ama, giden dittikten sonra bir anlam ifade etmiyor. :(

acil şifalar hocam.. allah en kısa zamanda ayağa kalmayı nasip eder.. :(

meaj yazarken öldüğünü öğrendim rahmetlinin.. allah geride kalanlara sabır versin..

fahrican' Alıntı:
Hocamıza Allah c.c rahmet eylesin, kalanlarına sabır versin.

Adalet sistemimiz kişiye karşı işlenen suçlar için baştan düzenlenmeli. Hocamıza kıyan it uğursuz içeride iyice beslenip 5-6 yıl içinde tekrar çıkıp başkalarının canlarını yakmaya devam edecek. Sokakta da yaşasa madde bağımlısı, sırf cahil de olsa suçlular hukuk sistemindeki açıkları bir çok eğitimli insandan çok daha iyi biliyorlar.

Dün İran'da yapılan infazlarla ilgili haberi okumuştum http://dunya.milliyet.com.tr/iran-da-ik ... efault.htm . Başta cinayet, tecavüz ve gasp-yaralama olmak üzere kesin delillerle kanıtlanan suçlarda benzer sistem ülkemizde de uygulansa kaç kişi bu suçları işlemeye cesaret edebilir.

Hukuk sistemimiz de meb in disiplin yönetmelikleri gibi tamamen suç işlemeyi teşvik etmeye yarıyor.

++

Allah rahmet eylesin. yakınlarına sabır versin

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin. Bir fatihamızı eksik etmeyelim rahmetliden.

ülkemizde güvenlik sorunu var dengesiz insan çok, bir insanın hayatı bu kadar ucuz olmamalı, ölen arkadaşımızı Allah rahmet eylesin, ailesinede sabırlar diliyorum.

Çok üzüldüm.İstanbul'da tinercisi,meczubu ve kimliksiz,kaydı kuydu olmayan Suriyeli kardeşlerimiz.
Yaşamamız mucize.Allah'tan rahmet ,yakınlarına sabırlar dilerim.Mekanı cennet olsun.

Aksaray'da İntel Öğretmen Programı kursu alırken tanışmıştık. Pırıl pırıl bir insandı, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. 50 den fazla sabıkası olan madde bağımlısı, hayattan hiç bir beklentisi olmayan bu suç makineleri nasıl olur da aramızda dolaşır. 5-10 sene önce yine böyle bir manyak İstanbul'da bir parkta bir SAT komandosu olan bir subayımızı arkasından yaklaşarak bıçaklayıp şehid etmişti. Bağımlı terörüne ne zaman son verilecek.

Allah değerli öğretmenimize rahmet, yakınlarına ve sevdiklerine sabır versin.
Mekanı cennet olsun.

Geri