Baskı sırasında üst üste binen karakterle sorunu

Kodla Büyü

sinanuzun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuzda Canon İ Sensys MF 4150 Lazer yazıcı var bu günlerde çıktı alırken hep yazılar üstüste binmiş çıkıyor çözüm olarak ne yapabilirim tonersel bir sorun gibi durmuyor sanki yazcının aklı karışık ne basacağını algılayamıyor.

Sadece Word belgewsinde yapıyor büyük olasılıkla.. Bence Wordü kaldırıp tekrar kurun..

Cevaplar için teşekkür ederim ikiside değil sanırım zira resim çıakrtayım dedim aynı sorun var sanki aklında kalıyor kopyladığı ve tekrar basmak istiyor.

Birde bağlantı kablosunu değiştir bakalım ne olacak yazıcıyı da kapat fişten ayır sonra gene tak.

Bir pdf dosyasını deneyin yine problem var mı? Basitten başlamak gerek, yazıcı yazılımını kaldırıp yenileyin.

Pdf de denedim ama ondada sorun aynı hatta daha iyi görülmesi için çıktıyı tarıyorum paylaşacağım şimdi.

Ekli dosyalar

• tarama.jpg
    tarama.jpg
    486.5 KB · Görüntüleme: 2,759
Teşhis için 2.adım yazıcıyı başka bir pc ye bağlayın, düzgün çıktı veriyorsa orada diğer pc yi geri yükleyin.

sinanuzun' Alıntı:
Pdf de denedim ama ondada sorun aynı hatta daha iyi görülmesi için çıktıyı tarıyorum paylaşacağım şimdi.

yazıcıdan çıkan çıktının taranmış hali yukarıda Sanki yazıcı hafızası karışmış aynı yazıları tekrar tekrar basmak istiyor.

Geri