Başka okulda BTR ye Nöbet

Kodla Büyü

yaasinn

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kendi okulumda 7 tane akıllı tahta olduğu için BTR görevim yok. ilçedeki başka bir okulda BTR olarak görevlendirildim. Kendi okulumda sadece cuma günü 6 saat dersim var. Bir saat de boşluğum var. Aynı gün okulumda nöbet görevim de var. Müdür bey 7 saat dersim olmadığı için nöbet ücreti alamayacağımı söylüyor. O boşluk olan bir saatte BTR olduğumu düşünüyor ama benim o bir saatlik boşlukta BTR olduğum okula mantık olarak gitme ihtimalim de yok. Nöbet ücretiyle ilgili nasıl bir yol izleyebilirim sevgili müdürümü ikna etmek adına.

Hocam Ftr görevlendirme onayını al idareden. Orada zaten gün belirtilmiştir. Sen 4 gün görevlendirilmişsindir diye düşünüyorum. Bu yeterli olur bence.

Orada gün yazmıyor hocam. Sadece görevlendirildiğim okulun adı yazıyor.

Btr olmadığınız gün nöbet görevi alabilirsiniz o gün de btr göreviniz olmadığı için 7 saati doldurmaya Grek yok çünkü btr değilsiniz o gün bence müdürle bir daha konuşun sorun düzelir

Müdürünüz normalde doğru olanı yapıyor. Ders yükünün harici kaldığı günler ders programında btr olarak gösterilecek lakin bir günde ortaokul icin 7 saat ders var ve doğal olarak ikili atilan ders tek sayı olduğu icin boş kalacak 1 saat. Bu sorun liselerde yok 8 saat olduğu icin bir gün. O yüzden cogu il durumu goz önüne alip 1 saatlik boşluğu gözardı ediyor doğru olan da cunku ders konulamıyor. Sonuç alabilirsiniz nobet ücreti hiç bir problem olmaz 1 saat icin.

Yalnız bir de yazdığınızdan anladığım nöbet veriyor ama ücretini yazmıyor sanırım müdürünüz. Bu ne yaman çelişki;)

Yalnız bir de yazdığınızdan anladığım nöbet veriyor ama ücretini yazmıyor sanırım müdürünüz. Bu ne yaman çelişki;)

Hocam müdür değişti. Eski müdür veriyordu bu da ek dersleri yaparken bu şekilde ödeme yapmanın sıkıntılı olabileceğini söyledi. Önümüzdeki ay yeni nöbet listesi yaparken muhtemelen nöbet vermeyecek bana geçerli bir açıklama yapamazsam müdüre.

Nöbet görevini neye istinaden verip ücretini neye istinaden vermiyor. Btr nöbet görevi verilmez diyor. Buna rağmen verip neye göre ücret ödemiyor. Tam bir saçmalık.

bir saat için diğer okula yetişemeyeceginize göre diğer okula gitmezsiniz. dolayısıyla cuma günü btr olmazsınız.

Btr programınızı ilçeye yolluyorsunuz ya hocam. O programı gösterin. Btr olmadığınız gün okulunuzdasınız anladığım kadarı ile. O gün de nöbet tutup ücretini alırsınız.

Btr programınızı ilçeye yolluyorsunuz ya hocam. O programı gösterin. Btr olmadığınız gün okulunuzdasınız anladığım kadarı ile. O gün de nöbet tutup ücretini alırsınız.

Hocam mantık olarak o gün BTR değilim. ama 7 saatten az dersim olduğu için o gün de BTR sayılırmışım. O uüzden nöbet ücreti ödemek sıkıntılıymış.

Hocam mantık olarak o gün BTR değilim. ama 7 saatten az dersim olduğu için o gün de BTR sayılırmışım. O uüzden nöbet ücreti ödemek sıkıntılıymış.
Sene başı programı yok mu hocam ders programınıza göre yapıp ilçeye yolladığınız. Orada Btr değilseniz sorun olmaz.

Hocam 5 günlük zaman çizelgesi çıkarın okulda olupta kalan 1 saatinizide boş bırakın diğer okulda olduğunuz zamanlara BTR yazın bunuda siz ve müdür imzalasın tamamdır.

Kendi okulumda 7 tane akıllı tahta olduğu için BTR görevim yok. ilçedeki başka bir okulda BTR olarak görevlendirildim. Kendi okulumda sadece cuma günü 6 saat dersim var. Bir saat de boşluğum var. Aynı gün okulumda nöbet görevim de var. Müdür bey 7 saat dersim olmadığı için nöbet ücreti alamayacağımı söylüyor. O boşluk olan bir saatte BTR olduğumu düşünüyor ama benim o bir saatlik boşlukta BTR olduğum okula mantık olarak gitme ihtimalim de yok. Nöbet ücretiyle ilgili nasıl bir yol izleyebilirim sevgili müdürümü ikna etmek adına.

Yani müdür bey diyor ki, sen o 7. saatte diğer okulda BTR olduğunu varsayıyorum ve sana ek ders ödemiyorum. O zaman o müdür beye sormak lazım ; öğretmenine 7. saatte diğer okula git diyor BTR ol diyor ama aynı güne nöbet veriyor ve okuldan gidemezsin diyor. Bu nasıl çelişki. Daha sonra btr okuluna gideceğim dersen nöbet yerini terketti diye tutanak mı tutacakmış?

Nöbetini tutuyorsan ücretini alırsın hocam ilce eğitmeninden destek al arkanda dursunlar.

Diğer okulun uzaksa bunu belirt hocam btr ye yetişemem nöbet tutmak istiyorum diye şöyle ilce eğitmenine ve müdürüne. Yok illa da ücret vermeyeceklerse ben btr okuluma gidiyorum nöbet tutamayacağım görev verilemez diye belirt. Nabza göre şerbet ver.

Son düzenleme:
Yani müdür bey diyor ki, sen o 7. saatte diğer okulda BTR olduğunu varsayıyorum ve sana ek ders ödemiyorum. O zaman o müdür beye sormak lazım ; öğretmenine 7. saatte diğer okula git diyor BTR ol diyor ama aynı güne nöbet veriyor ve okuldan gidemezsin diyor. Bu nasıl çelişki. Daha sonra btr okuluna gideceğim dersen nöbet yerini terketti diye tutanak mı tutacakmış?

Nöbetini tutuyorsan ücretini alırsın hocam ilce eğitmeninden destek al arkanda dursunlar.

Diğer okulun uzaksa bunu belirt hocam btr ye yetişemem nöbet tutmak istiyorum diye şöyle ilce eğitmenine ve müdürüne. Yok illa da ücret vermeyeceklerse ben bir okuluma gidiyorum nöbet tutamayacağım görev verilemez diye belirt. Nabza göre şerbet ver.

hocam bi tutturmuşlar nöbet tutabilmek için günlük 7 saat dersimin olması lazımmış. Benim 6 saat var tamam ama kalan aradaki bir saatte btr olduğum okula gitmem inkansız bunu anlamak istemiyorlar maalesef

hocam bi tutturmuşlar nöbet tutabilmek için günlük 7 saat dersimin olması lazımmış. Benim 6 saat var tamam ama kalan aradaki bir saatte btr olduğum okula gitmem inkansız bunu anlamak istemiyorlar maalesef
Tutma o zaman hocam nöbet. Ben btr oldugum okula gidiyorum 7. Saatte de. Tutmam imkansız de. 3 saat ek ders için değmez insanlarla uğraşmaya.

Ilçe eğiticinin arkanda durması lazım. Yok illa tutacağım dersen sendikana soyle yanlış uygulama yapılıyor hakkımı yiyorlar de. Müdüre de şöyle daha sonra bunların ücretini toplu olarak alacağını belirt. Kendisi uğraşır sonra.
Hangi il ilce hocam

ne kadar tatava yapan mudurler varmis. aylak aylak is edinmis kendine. hocam sen anlatmaya calis. anlamazsa tutmazsin. o kadar.
ha nobet ucretine ihtiyacin varsa bilemem.

ne kadar tatava yapan mudurler varmis. aylak aylak is edinmis kendine. hocam sen anlatmaya calis. anlamazsa tutmazsin. o kadar.
ha nobet ucretine ihtiyacin varsa bilemem.

hocam ben de aynı düşünüyorum. çok tantana yaparlarsa tutmayacam zaten. anlaşılmayacak bi, durum yok ama işte yokuş yapmak isteyince anlamıyor maalesef.

Tutma o zaman hocam nöbet. Ben btr oldugum okula gidiyorum 7. Saatte de. Tutmam imkansız de. 3 saat ek ders için değmez insanlarla uğraşmaya.

Ilçe eğiticinin arkanda durması lazım. Yok illa tutacağım dersen sendikana soyle yanlış uygulama yapılıyor hakkımı yiyorlar de. Müdüre de şöyle daha sonra bunların ücretini toplu olarak alacağını belirt. Kendisi uğraşır sonra.
Hangi il ilce hocam

niğde bor...

Hocam yazi acik btr olmadığın günlerde nobet tutabilirsin. Illa bir saat icin btrsin diyorsa müdürün o zaman dilekçeni yazip btr oldugum gunler nobet gorevi verilemez deyip ek e de gorevlendirme yazini ekleyeceksin. Yok bunlari da yapmiyorsan hata biraz da sen de hakkını arayacaksın.

Geri