Başka okulda ders sorunu ve btr

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 12 saat dersim var okulumda.mudur bu sabah 12 saat başka okula gideceksin ustunede sana ders veririm dedi.ama ben BTR olmak istiyorum
.mudur bu durumda gidemezsin dedi.bölge normundan sana ihtiyaç varken btrye onay vermem diyor. Bölge normundan gitmem mi lazım

Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar. Ders tamamlama yapmak zorunda miyim.ders tamamlama yaptıktan sonra acaba BTR görevine basvurabilirmiyim

BTR görevlendirme esasları yazısında madde 2 : Bu görevi yapacak öğretmenler okullarında var olan ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi yürütecektir. Görevlendilen öğretmenin yerine kesinlikle ücretli veya başka bir öğretmen talep etme yoluna gidilmeyecektir.

Toplam şu kadar derse girmek gerek diye bir şey yok, ders doldurma diye bir şey yok, varolan ders ne kadarsa ona gireceksiniz o kadar hocam.

the_korsan' Alıntı:
BTR görevlendirme esasları yazısında madde 2 : Bu görevi yapacak öğretmenler okullarında var olan ders görevini yerine getirdikten sonra kalan zamanda bu görevi yürütecektir. Görevlendilen öğretmenin yerine kesinlikle ücretli veya başka bir öğretmen talep etme yoluna gidilmeyecektir.

Toplam şu kadar derse girmek gerek diye bir şey yok, ders doldurma diye bir şey yok, varolan ders ne kadarsa ona gireceksiniz o kadar hocam.

Mudur tutturmus bölgede senden başka öğretmen yok gidecen diyor.benim başka okula gitmem başvuru yapmama engel mi.başvuru yapıp gorevlendirmem çıkınca BTR gorevlendirmem öncelikli değil mi

Hocam il veya ilçe koordinatörünüzle görüşün, müdürünüzün sizin görevlendirmenizle ilgili bir yetkisi yoktur. Sizi görevlendiren Valilik zaten, müdüre laf düşmez.
Ayrıca tereddüt edilen hususları indirin, haklarınızı bilin. BTR başlayalı kaç yıl oldu hala bu sorular soruluyor ben hayret ediyorum.

Geri