BBnet 2015 Genel Seçim Anketi

Kodla Büyü
mustafatoker' Alıntı:
sanki kürtlerden dolayı mhp kurulmuşta kürt sorunu kalkarsa mhp ortadan kalkarmış gibi tuhaf ne olduğu belirsiz fikirler öne sürüyorsunuz. şartlar ne olursa olsun mhp nin kemikleşmiş %8 oyu vardır. en kötü dönemde dahi bu oyu alır. bu türkiye şartlarında az olabilir. onun yavrusu bbp bile 14 yıldır %1 oy almasına rağmen partisini kapatmamıştır siz bu insanları şartlar değişince partisini satacağınımı zannediyorsunuz. türkiye bazı insanlar vardır ki şartlar değiştikçe menfaatine göre o partinin bayraktarlığını yapar. mhp yi bu insalarla karıştırmayın. milliyetçiler oyunu atarken oyum boşa gidermi gitmez mi diye düşünmez

2002 seçimlerinde abim ilk defa oy vermişti, mhp'ye. Akşam sonuçlar açıklandığında babama dediki baba senin yüzünden oyum boşa gitti demişti. Babamda; olum bizim oyumuz 20 senedir boşa gidiyo dedi. Ama yinede bende, abimde, babamda mhp'ye oy veririz. Bizim aileden 4 kemik oyu var mhp'nin

Hocam ideolojik meseleler üzerine en akılsız insanlar bile akil olarak söz sahibi olurken biz neden konuşmayalım ki? Burada asıl konuşulması gereken ülkemizin nereye gittiğidir...

Hocam ideolojik meseleler üzerine en akılsız insanlar bile akil olarak söz sahibi olurken biz neden konuşmayalım ki? Burada asıl konuşulması gereken ülkemizin nereye gittiğidir...

hakanotuken' Alıntı:
Bu kadar Bdp li beni şaşırttı. Ak Partili idim biraz Mhp'ye yaklaşsamda onlarda boş. Artık sandığa gitmem sanırım.
yok,
benimki tepki.
aynı zamanda "demokratik hak".
bu arada,
artık terör silah ile değil,
"demokrasi" kullanılarak yapılıyor gibi geliyor bana.
baksanıza azılı teröristler, "demokrasi" elçileri kesildiler başımıza.
teksen' Alıntı:
ben de şimdi attım oyumu :)
gerekçeleri de aşağıda,
bana gayet mantıklı geldi:
ne de olsa demokrasi geldi memlekete artık!...

konu-disi-anasayfa-son-konularda-gosterilmez-f265/apo-nun-ilk-defa-guzel-bi-onerisi-var-t108726.html
diğeri de:
konu-disi-anasayfa-son-konularda-gosterilmez-f265/milletvekili-dedigin-bdp-liler-gibi-olur-t108728.html
di mi ya :eek:

varsın boşa gitsin..benim oyum pkk bitti diye değişmezki..haaa değişen olurmu tabiki olur ama inadına ülkem :tr:

Ekli dosyalar

• bebekKatili.jpg
    bebekKatili.jpg
    66.2 KB · Görüntüleme: 523
Halk uyanıyor . TÜRK kelimesini bile hazmedemeyip banka adlarından çıkartanlar tokadı yiyecek... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

benim anlamadığım demokrasiden bahsedenler nedense %13 oy almış mhp ye bile tahamüllleri yok. %50 oy almış bir parti hala mhp nin silinmesini istiyorsa yazık. ama bu soru şöyle gelmiyor. kürt sorunu biterse bdp bitermi diye sorulmuyor mhp bitermi diye soruluyor. sanki bu dağa çıkan mhp lilermiş gibi

hocam memleket meselesini tartisacaksaniz siyasi forumlari kullanın. burda insanları birbirlerine düşürünce mutlumu oluyosunuz yok mhp yok bdp yok akp

baymakci' Alıntı:
hocam memleket meselesini tartisacaksaniz siyasi forumlari kullanın. burda insanları birbirlerine düşürünce mutlumu oluyosunuz yok mhp yok bdp yok akp
kimsenin insanları birbirine düşürme gibi bi niyeti yok bana göre,
herkes fikrini söylüyor.
bunda rahatsız olunacak bi şey de yok bana göre!...

ülke kaos içinde adam çıkmış siteyi birbirine düşürmeyin diyo hey Allah'ım ya. Nası bi akıl tutulması bu

adamlar demokrasiyi sindirmemiş..başka forum ne alaka burası bizim forumumuz istediğimiz konuşuruz.... :tr:

sayın öğretmen arkadaşım kaosun ne demek olduğunu öğrende ona göre yorum yaz. polatliyi bilirmisin küçük bi türkiyedir. her çeşit insan var ama alabildiğine huzurda var. boş boş yorumlar yazmayin herkesi kendiniz gibi sanmayin. ülkenin elden gittiği falan yok. ha şunu belirteyim yorumlarima bakarak siyasi düşüncemide çıkarsamaya çalışmayın

mhp 1960 larda kuruldu o zamanda kürt sorunu diye birşey yoktu kürt sorunu ne zaman çıtığına iyi bakın sağ sol kavgası bittikten sonra 80 ler sonrası çıkmıştır kürt sorunu. mhp biter diyenler mehp nin özünü anlayamayanlardır. mhp yi yıllarca öcü gösteren kürt düşmanı gösterenler iktirda şimdi. mhp nin milliyetçilik anlayışında ırk ayrımı yoktur vatan millet sevgisi vardır.
mhp kuruluş felsefesi islamiyet ve vatan milllet sevgisi üzerinedir.
eğer gerçekten bayrağına bağlı diline bağlı vatanına bağlı dininne bağlı insan kalmazsa evet mhp biter. masallarla ninnilerleruyuyyular millei bölücülere sahip çıkdılar evet mhp liler azalıyor dimi.
şimdi moda öcalan düne kadar bebek katili şimdi barış güvercini uçuruyor türklük değil de islam şemsiyesinde birleşecekmişiz koşun o şemsiyenin altına tarihinden ders ALMAYANLAR İNANI BUNA ANCAK. DİNİMİZDE VAR MIDIR MASUM İNSANLARI ÖLDÜRMEK VAR MIDIR DİNİMİZDE YAZMAKLA BİTMEK BİLMEZ AMA SORAN OLMAZ DÜŞÜNMEK İSTEMEZ KİMSE HERKES KÖR SAĞIR DİLSİZ VE HAFIZASIZ OLDU BU ÜLKEDE BIRAKIN AZ DA OLSAK BU ÜLKEYİ BU MİLLETİ GERÇEKTEN DE SEVENLER KÖR SAĞIR DİLSİZ OLMASIN. NE GÜZEL OLURDU ŞİMDİ BU MHP OLMASAYDI NE GÜZEL OLURDU CHP İÇİNDEKİ ULUSALCI KESİM OLMASA.

baymakci' Alıntı:
sayın öğretmen arkadaşım kaosun ne demek olduğunu öğrende ona göre yorum yaz. polatliyi bilirmisin küçük bi türkiyedir. her çeşit insan var ama alabildiğine huzurda var. boş boş yorumlar yazmayin herkesi kendiniz gibi sanmayin. ülkenin elden gittiği falan yok. ha şunu belirteyim yorumlarima bakarak siyasi düşüncemide çıkarsamaya çalışmayın
hele bi dolu konuş bakalım hocam. ülkemin güneydoğusunda adamlar askerlerin gözünün içine baka baka katırlarla mazot geçiriyolar bi allahın kulu da nereye birader diye sormuyo. Kaçakcıları masum insanlar olarak gösterme çabalarını görmemek için ya çocuk olmak gerekir ya da deli. Sen sofrandaki suyun vergisini verirken masumcukların mazotlarını el konulmadı bile. Bunu kaos olarak görmüyosan aklından şüphe et arkadaşım

bu bahsettiğin olayı sadece o adamlarmi yapıyo sanıyosun. bu mantıkta ülke zaten kaostan hiç kurtulmadi ve kurtulamazda zaten. kaldıki o insanları veya göz yumanları görünce şikayet ettinmi hiç. soyleyım ben ettim. burda öyle yazmayla olmuyo. ogretmenim polisim askerim vs diyen insanlar bile kaçak telefon vs alıyo tam bi kaos ortamındayiz uzgunum

baymakci' Alıntı:
bu bahsettiğin olayı sadece o adamlarmi yapıyo sanıyosun. bu mantıkta ülke zaten kaostan hiç kurtulmadi ve kurtulamazda zaten. kaldıki o insanları veya göz yumanları görünce şikayet ettinmi hiç. soyleyım ben ettim. burda öyle yazmayla olmuyo. ogretmenim polisim askerim vs diyen insanlar bile kaçak telefon vs alıyo tam bi kaos ortamındayiz uzgunum
yukardaki yazıda kaos nedir öğren demişsin hocam şimdi de tam bi kaos ortamındayız yazmışsın. bu da benim için yeterli oldu

:) agd85 hocam keşke türkçenin güzelliklerini görebilseydinde son yorumu ona göre yazsaydın tuhaf çok tuhaf

biz ne zaman birbirimize hakaret etmeden düşüncelerimizi tartışmayı,farklı düşüncelere tahammül edebilmeyi öğreneceğiz, eğer eğitilmiş ve eğitimci kesim böyle ise vay anam vay.
ben asıl açılım konusunu merak ediyorum bu konu içinde bir anket açma düşüncesindeyim.

Geri