BBNET Ana sayfaya giremiyorum.

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
BBNET ana sayfasına girmek istediğimde bomboş bir ekran beni karşılıyor, fakat sayfanın daha önce ziyaret ettiğim kısımlarından sayfaya ulaşabiliyorum.

İP im flan mı banlandı ne oldu anlamadım...

http://www.bilgisayarbilisim.net/

Okuldayken ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Meb engeli dedim geçtim ama dediğiniz gibi giriliyorsa başka bir zorun var herhalde

mevlutteberci' Alıntı:
Okuldayken ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Meb engeli dedim geçtim ama dediğiniz gibi giriliyorsa başka bir zorun var herhalde

Bende okuldayım şu an, hiç giremesem dediğiniz gibi diye bende düşündüm ama kayıtlı sayfaların adreslerinden girebiliyorum, ana sayfa ya tıklayınca yine beyaz ekran, Son 24 saat ten takip ediyorum şu an...

Bende okulda aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Evden yada cepten sıkıntı yok.

Ana sayfa ve son 24 saat yine gümledi giremiyorum... Burdan yetkililere duyrulur...

dün yoktu, bugün var.. yeni konular, anasayfa görünmüyor. meb engeli sanırım

hcrturk' Alıntı:
evet bu gun de sorunlu anasayfamız :eek:

Aynen, aç kapa aç kapa ellerinde kalacak sonunda net. Yardım masasına da yazmıştık,

meb yardım masası' Alıntı:
Bilişim Altyapı Sistemleri ve Destek Hizmetleri - Sistem Erişim Talepleri - Erişim İzni İşlemleri konu başlığı ile oluşturduğunuz talep aşağıdaki açıklama ile kapatılmıştır.
Sayın İlgili, MEB Internet Hattında kategorilendirilmemiş web sitelerine erişim izni verilmemektedir. Sitenize erişim izni verilebilmesi için kategorilendirilmesi gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak sitenizin kategorisini kontrol edebilir; siteniz için kategorilendirme veya mevcut kategorisini değiştirme işlemleri için talepte bulunabilirsiniz. Tüm bu işlemler için, açılacak olan sayfada ilgili kutucuğa web sitenizin adresini girip ?Lookup? düğmesine bastıktan sonra ekrana gelecek sayfanın en altında yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. http://www.fortiguard.com/iprep?data= Yukarıdaki işlemleri başarıl bir şekilde yaptıktan sonra 24-48 saat sonra erişiminizi tekrar test ediniz. İyi çalışmalar
demişler ama verdikleri site de açılmıyor. :? Açılsa şaşar mıydım, vallaha şaşardım...

Geri