BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Emeği geçen tüm ogretmenlerimin ellerine sağlık. Kitap için belirlenen fiyat eminim ki verdiğiniz emeğin karşılığı değildir ama ben bu fiyata ogrencilerime aldiramam, her sınıftan 5-6 kişi ancak alabilir. Okullar açılmazsa herhangi bir kitap da önermeyi düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: omd
Emeği geçen tüm ogretmenlerimin ellerine sağlık. Kitap için belirlenen fiyat eminim ki verdiğiniz emeğin karşılığı değildir ama ben bu fiyata ogrencilerime aldiramam, her sınıftan 5-6 kişi ancak alabilir. Okullar açılmazsa herhangi bir kitap da önermeyi düşünmüyorum.
Hocam fiyat kitap satış sitesinde tekli alımlarda 30 TL. Bir başka yayınevinin yarısı not almak için boş bırakılmış olan akıllı defter olarak sunulan kitapçığı da tekli alımlarda 25 TL.
Öte yandan sizi tenzih ederim ancak ülkemizde kuş grubu arabalara şuan için 30bin TL vermeye acımayan vatandaşlarımız çocuğunun geleceğini şekillendirecek bir kitaba 30 TL vermeye acıyor. Bu arada kitabın fiyatını tamamen yayınevi belirledi. Şu riskli ortamda kitabı basmayı kabul etmeleri sebebiyle yayınevine fiyat noktasında biz yazarlar olarak diyecek hiçbir sözümüz olamaz.
Bu arada okullar açılmazsa bakan bey sadece sınavların yüzyüze olacağı bir model üzerinde çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerin elinde çalışabilecekleri bir kaynak olması daha elzem olacak okullar açılmazsa. Haliyle asıl okullar açılmazsa kitabın daha fazla önerilmesi lazım bence.

Hocam fiyat kitap satış sitesinde tekli alımlarda 30 TL. Bir başka yayınevinin yarısı not almak için boş bırakılmış olan akıllı defter olarak sunulan kitapçığı da tekli alımlarda 25 TL.
Öte yandan sizi tenzih ederim ancak ülkemizde kuş grubu arabalara şuan için 30bin TL vermeye acımayan vatandaşlarımız çocuğunun geleceğini şekillendirecek bir kitaba 30 TL vermeye acıyor. Bu arada kitabın fiyatını tamamen yayınevi belirledi. Şu riskli ortamda kitabı basmayı kabul etmeleri sebebiyle yayınevine fiyat noktasında biz yazarlar olarak diyecek hiçbir sözümüz olamaz.
Bu arada okullar açılmazsa bakan bey sadece sınavların yüzyüze olacağı bir model üzerinde çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerin elinde çalışabilecekleri bir kaynak olması daha elzem olacak okullar açılmazsa. Haliyle asıl okullar açılmazsa kitabın daha fazla önerilmesi lazım bence.

Hocam ben de sonradan gördüm kitapların basıldığı haberini hepimize hayırlı olsun. Örnek kitap talebinde bulundum ama geç mi kaldım bilmiyorum. Eğer inceleme şansımız olursa tüm 5 ve 6.sınıf öğrencilerime tavsiyede bulunurum. Çünkü klavuz kitaplardan fotokopi derleyip öğrencilere dağıtmaktansa ellerinde böyle bir kaynak olması daha iyi olacaktır. Emeği geçen tüm zümrelerime teşekkür ederim.

Ne deseniz haklısınız. 2 yıldır bende kaç tane kendi cebimden kitap alıp dağıttım ailesi tarafından kitap alinmayip mahcup olan çocuklara. Okullar açılmazsa çoğu ogrenci kitap almayacağı için onermeyecegi mi belirttim. Şuan telafi eğitiminde anlattığım konuların özetini çıkarıp öğrencilerime eba dan yolluyorum. Daha fazla da ne yapabilirim bilmiyorum. Tekrardan emeğinize sağlık, dersimiz için çok güzel gelişmeler, bu yaptığımız şeyler.

sayın öğretmenlerim kitaplarımız bayilere ulaşmaya başladı talepte bulunan öğretmenlerimiz cep telefonlarına sms olarak kitaplarının teslim alabilcekleri bayi isimleri iletilecektir kitaplara ulaşamayan öğretmenimiz olur ise mutlaka bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

Öncelikle kitapta emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. çok büyük bir eksikliği işten anlayan, sahadaki öğretmenlerin doldurması çok sevindirici.
Fiyat 30 tl yazmışsınız ama sitede 39 tl yazıyor. Fiyat güncellemesi mi yazpıldı?

Öncelikle kitapta emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. çok büyük bir eksikliği işten anlayan, sahadaki öğretmenlerin doldurması çok sevindirici.
Fiyat 30 tl yazmışsınız ama sitede 39 tl yazıyor. Fiyat güncellemesi mi yazpıldı?
Hocam ilk sayfada kitap satış sitesinden incelerseniz 30 TL orada, yayınevinin kendi sayfasında 39 TL görünüyor ama satış ondan değil

Merhaba Örnek kitap hala isteyebiliyor muyuz? Bi de bu süreçte okulda değiliz acaba yayınevine kendimiz gidip isteyebiliyor muyuz?

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri