BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Ben de bugün en yakın bayiyi aradım. Ama net bişey söylemediler. Getireceğiz ya da gelin alın da demedi. Biz okullara şu an kitap tanıtımındayız. Uygun olursa okulunuza geliriz dedi. Artık nasip olursa bize de kitapları incelemek düşer. Olmadı kendime örnek satın alacam. Merak da ediyorum çünkü

Eğer kitap siparişini vermiş iseniz bayilere isminiz verildi hocam. Kendi insiyatifleri ile başkalarına vermiş olabilirler. @SıfırBir Yayınevi

Burada paylaşılan bayi listesinden bulunduğum şehirdeki kırtasiyeyi aradım. "Geldi kitaplar hocam" dedi. İlçede görev yaptığım için il merkezinde ikamet eden bir arkadaşımdan rica ettim aldı. Cuma günü de bana getirecek. Büyük bir sabırla bekliyorum :)

Emeklerinize sağlık arkadaşlar, çok güzel bir ürün ortaya çıkmış. Bir ürün sahadan çıkıyorsa, alanda aktif olarak çalışan arkadaşlardan çıkıyorsa kalitede beraberinde geliyor. Ellerinize emeklerinize sağlık, çok teşekkürler..
Kesinlikle öyle. Biz çok emek verdik. Karşılık bulmasını umut ediyoruz. Teşekkür ederiz.
Ellerinize sağlık değerli hocalarım. Örnek kitaplar elime ulaştı, çok emek vermişsiniz. Elimden düşürmeyeceğim bir kaynak, çok teşekkür ederim
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
Örnek kitapları aldım gerçekten özenle hazırlanmış dolu kitaplar. Emeği geçen tüm meslektaşlarımı kutlarım alanda ciddi bir boşluğu dolduracaktır.
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Kitapları hafta sonu bayiden aldım. Demoları daha önce incelemiştim. Konuların kavranması için örneklemeler oldukça iyi. Görsel açıdanda tatmin edici. Fiyat konusunda öğrenciler sordular sitede 39 yazıyor. Başka bir sitede 30 yazıyordu. Öğrenciler için bayi fiyatı tam olarak nedir?
Hocam n11 de şuan ücretsiz kargo ile 30TL.
Kitap hakkındaki düşünceleriniz için de teşekkür ederiz.
Bende örnek kitapları temin ettim ve keyifle incelemeye başladım :) Geleceğe dair umudumu arttırdınız arkadaşlar elinize emeğinize sağlık
Böyle düşünmeniz bizi de umutlandırdı. Teşekkürler.
Hala örnek kitabı nereden isteyeceğiz anlamadım :(
Hocam bayilerin linki ilk mesajda paylaşıldı. Blgenizdeki bayiye uğrayarak elden teslim alabiliyorsunuz.

ben de örnek kitap istedim mesaj geldi bulunduğunuz ilde ki bayiiden alabilirsiniz diye. Ben İZmit merkezdeyim bayii gebzede. telefon numarası da çalışmıyor ulaşamıyorum bir türlü.

İlçe de ikamet ettiğim için merkeze ulaşmış mesajı geldi ama gidemedim henüz ama sipariş verip satın aldım onlar ulaştı elime gercekten emeklerine sağlık arkadaşların bölüm adına çok önemli bir çalısma çok güzel kaynaklara sahip olmuş olduk saglikli günlerde okullarımızda kullanırız inşallah emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ederim

Bu konu hakkında hiç düşünmedik. Fakat önerilerinizi, fikirlerinizi iletirseniz değerlendirelim.
Geçen yıl yetsis in ve eker testin bilişim teknolojileri akıllı tahta uygulamalarını derste kullanıyorduk. Hem çok verim aldık. Hemde Google kitaplarına nazaran daha çok öğrencilere hitap ediyordu. İsterseniz adı geçen akıllı tahta uygulamalarını bir inceleyin hocam.

ben de örnek kitap istedim mesaj geldi bulunduğunuz ilde ki bayiiden alabilirsiniz diye. Ben İZmit merkezdeyim bayii gebzede. telefon numarası da çalışmıyor ulaşamıyorum bir türlü.
Böyle sorunlar yaşayan arkadaşlar olduğunu öğrendik, evet. Bayiden elden almanız gerekiyor sanırım. Bu noktada yayınevi süreci bu şekilde yürütüyor. Biz öncesinde herkesin örnek kitaplara kolaylıkla ulaşması noktasında uyarılarımızı yapmıştık.
İlçe de ikamet ettiğim için merkeze ulaşmış mesajı geldi ama gidemedim henüz ama sipariş verip satın aldım onlar ulaştı elime gercekten emeklerine sağlık arkadaşların bölüm adına çok önemli bir çalısma çok güzel kaynaklara sahip olmuş olduk saglikli günlerde okullarımızda kullanırız inşallah emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ederim
Değerli yorumunuz bizi mutlu etti. Emeklerimizin karşılık bulması sevindiriyor. Teşekkürler.
Geçen yıl yetsis in ve eker testin bilişim teknolojileri akıllı tahta uygulamalarını derste kullanıyorduk. Hem çok verim aldık. Hemde Google kitaplarına nazaran daha çok öğrencilere hitap ediyordu. İsterseniz adı geçen akıllı tahta uygulamalarını bir inceleyin hocam.
Teşekkür ederim sayın hocam. İnceleyeceğim. Fakat fikir ve önerilere de açığız.

• Beğen
Tepkiler: omd
Sayın Öğretmenlerimiz
Öncelikle göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Örnek çalışmamız tüm Türkiye'deki bayilerimiz aracılığı ile yapmaktayız
Bayilerimizde kitaplarımız mevcut bayilerimizden kitapların satın alabilir ve örneklerini inceleyebilirsiniz
Malumunuz tüm öğretmenlerimize örnek kitap talebi çok yüksek ve örnek talebini karşılayamadığımız noktalar olabiliyor elimizden geldiğince karşılamaya çalışıyoruz..
Sağlıklı günler..

İyi akşamlar, bu kadar emek verilerek hazırlanmış kitaplara örnek kitap olarak değil satın alarak ulaştım. Kitap sipariş ettiğim günün ertesi elime ulaştı. Çok beğendim, içerik dolu dolu, ilk derslerimi kitap aracılığı ile yaptım bile. Emeği geçen gönül veren herkesten Allah razı olsun.

İyi akşamlar, bu kadar emek verilerek hazırlanmış kitaplara örnek kitap olarak değil satın alarak ulaştım. Kitap sipariş ettiğim günün ertesi elime ulaştı. Çok beğendim, içerik dolu dolu, ilk derslerimi kitap aracılığı ile yaptım bile. Emeği geçen gönül veren herkesten Allah razı olsun.
Hocam güzel düşünceleriniz onure etti bizi.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Örnek kitap talebinde bulundum. SMS ile bulunduğunuz ilin bayisinden alabilirsiniz mesajı geldi. Bulunduğum yerde merkez ilçe de satışı var ve 50 km, incelemek nasip olmayacak anlaşılan.

Kitapların pdf halini de verebiliyor musunuz? Veya e-kitap olarak PDF satış...
Canlı derslerde PDF paylaşarak kullanmak amacıyla soruyorum.

• Beğen
Tepkiler: omd
Merhaba, başarılı çalışmanızdan dolayı tebrik ediyorum. Daha önce de alanımızda ilgili kitaplar çıkmıştı ama ben şahsen beğenmemiştim. Bu kitap gerçekten birkaç gömlek üstün olmuş. Kitapta gördüğüm gördüğüm hatalatı inceledikçe buraya yazmak istiyorum uygun olur mu?
Mesela 5. Sınıf sayfa 14 teki karekod çalışmıyor

Merhaba, başarılı çalışmanızdan dolayı tebrik ediyorum. Daha önce de alanımızda ilgili kitaplar çıkmıştı ama ben şahsen beğenmemiştim. Bu kitap gerçekten birkaç gömlek üstün olmuş. Kitapta gördüğüm gördüğüm hatalatı inceledikçe buraya yazmak istiyorum uygun olur mu?
Mesela 5. Sınıf sayfa 14 teki karekod çalışmıyor
Hocam uyarınız için teşekkürler. Buradan bu hatayı giderelim hemen. Karekodlardan EBA'da yer alan videoları EBA'da oynatalım hem EBA'yı desteklemiş oluruz dedik fakat EBA 2-3 ayda bir tasarım değişikliği server değişikliğine gittiği için linkler değişiyor. Buna çözüm olarak BBNETSEM'e videoları ekledik fakat bahsettiğiniz karekodun yeni hali tasarımda değiştirilmesi unutulmuş maalesef. Hemen linki bırakıyorum: https://bilgisayarbilisim.net/egiti...amlari/?channel=cemal-hocayla-bilime-yolculuk

Hocam siz söylemeden ben diğer karekodun bilgisinide düzelteyim. Sayfa 28'de de aynı problem söz konusu. O karekodun doğru linkide https://bilgisayarbilisim.net/egitim/dunya-klavye-sampiyonu/?channel=cemal-hocayla-bilime-yolculuk olacak.

Son düzenleme:
Kitapların pdf halini de verebiliyor musunuz? Veya e-kitap olarak PDF satış...
Canlı derslerde PDF paylaşarak kullanmak amacıyla soruyorum.
Hocam açıkçası PDF hali gerçekten çok işe yarıyor, malum dersimizin uzaktan yapıldığı düşünüldüğünde. Sanırım yayınevi PDF haliyle ilgili birşeyler düşünüyordur. Maalesef bu yetki bizde değil. @SıfırBir Yayınevi cevap verirse daha net bilgi alabiliriz.

kitabı satın aldığımızda pdf sini de alabilir miyiz yada kullanacağımız bi platformdan verilebilir mi çünkü canlı derslerde kullanmak ve sunum hazırlamak için çok önemli pdf bence

Kitaplar bugün geldi.. Hemen inceledim. Gerçekten güzel olmuş..
Kitapları içimizden birilerinin, zümrelerimizin yazması zaten ayrı bir güzellik.. Dersimiz ve branşımızın geleceği açısından çok sevindim.. Yazar arkadaşlarımın ellerine sağlık..
Bu kitabın oluşumunda öncelik eden BBNet yönetimine de ayrıca teşekkür ederim.
20200918_095651.jpg

Kitaplar dün elime geçti, buraya yazmadan önce detaylı inceleme yapmak istedim ve şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ne desem az kalacak güzellikte. Çok emek verildiği ve özenle hazırlandığı o kadar belli ki. Başta alana katkı sağlamak için ciddi emek veren kıymetli yazar hocalarımız olmak üzere böyle bir dönemde kitabın basımını üstlenen @SıfırBir Yayınevi 'ne çok teşekkür ederim. Kitapları öğrencilerime mutlaka önereceğim.

Son düzenleme:
Kitaplardan birer tane aldım. 5 ve 6.sıniflarda kullanılan dil ağir olmuş. Çoğunluk kısmı düz yazı olarak yazılmış. Maddeler halinda konunun ana bilgileri verilseymiş daha iyi olurmuş. Meb klavuz kitapları ile konular birebir uyumlu olsa da anlatım tarzı klavuz kitaplaradan biraz uzak geldi bana. 7. Ve 8. Sınif kitapları şimdiye kadar kaynak olmamasından dolayı bulunmaz bir nimet olmuş. Emeği geçenlere tesekkurler.

Örnek kitaplar bana da ulaştı bu konuda BBNET yönetimine teşekkür ederim. Öncelikle alanımızda öğretmen ve öğrencilere yönelik kaynak kitap ihtiyacına çözüm olmak için hazırlanan bu kitapta emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Kitapları genel olarak incelediğimde gayet güzel, çok yönlü anlatımlar mevcut. Alandaki öğretmenlerimizin hazırladığı bu kitaplar, ortaokullarda basılı kitap olmadığından öğrenciler için iyi bir kaynak olmuş. Kitapla ilgili önerilerimi ve ayrıntılı incelemeler sonucunda varsa hataları yazar arkadaşlara ileteceğim. Tekrar teşekkürler.

Örnek kitaplar henüz elime ulaşmadı yaşadığım yerdeki bayide de bir tane varmış gelip kırtasiye de inceleyebilirsiniz dedi

Bayinin böyle bir keyfiyeti olamaz hocam, gel bayide incele diye. Eğer örnek kitap talep etmiş iseniz, bayilere isimleriniz verildi.

@SıfırBir Yayınevi
Bayiye isim verilip verilmeme durumunu bilmiyorum hocam aradım bir tane var gelip burada inceleyiniz dedi tam hatırlamıyorum ama o bir taneyi de veremem dedi sanki bende tamam sağolun deyip kapattım olmazsa alacam zaten yapacak bişey yok :)

Geri