BBNet Çalıştayı için CeBit davetiyeleri

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, çalıştaya katılmak isteyenler lütfen kayıt olsunlar. http://www.cizgi-tagem.org/activity/req ... bbnetcebit

Şu an 250 kişi kayıt oldu ve CeBit'in düzenleyecisi Hifaş tarafımıza 500 adet davetiye sözü verdi. Bir şekilde bu davetiyeleri sizlere ileteceğiz. En kötü ihtimal Cumartesi günü kapıda BBNEt pankartı olan birini bulacaksınız. Ancak kayıt olmayanlara vermemiz mümkün değil, bilgilerinize.

Çalıştay programı yakın bir zamanda belirlenmiş olur; yönetici arkadaşlar üzerinde çalışıyorlar. Tüm davetli konuşmacılardan onay aldık. Bir problem gözükmüyor. Lütfen siz de katılın ve kamuoyu oluşturmamıza yardımcı olun.

Formu doldurdum ama davetiye elimize ulaşmazsa davetiyesiz katılamıyomuyum:S o kadar yolu boşa gelmeyim :)

15 gün boyunca okulda olmayacağımızdan adrese göndermemenizi rica ederim. Kapıdan alırız artık nasipse...

Davetiye başvurusunda bulundum. 9 ekimde görüşmek üzere...

Böyle bir çalışma için emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler...

Sevgili BBNet'li Öğretmenler,

İstanbul'dan katılacak arkadaşlar, Gülnaz Kocatepe gkocatepe@cizgi.com.tr adresine veya 0212-3567070 telefonu ile doğrudan kendisine başvururlarsa çalıştaya kayıt olan her kişi için bir tane olmak üzere davetiyeyi adreslerine gönderiyoruz.

Anadolu'dan gelecekler veya "Postada davetiye kaybolur," diye düşünenler 9 Ekim Cumartesi sabahı fuar girişinde "BBNet Forumu" pankartlı arkadaştan davetiye alabilecekler. Bunun için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Yalnız dikkat edin bu davetiyeler sadece öğretmenlerin çalıştaya katılmaları amacı iledir. Kayıt olmayana veya "Ben 2 kişi geleceğim," şeklindeki mazeretlere Gülnaz Hanım aldırmaz bilesiniz.

Forumda davetiye konusunda soru sorulduğunda lütfen bu mesajı ekleyiniz.

Selamlar,

bende doldurmuştum bunu geçen hafta
okulu biri aramış ben dersteydim görüşemedik memurda kapatmış :S
şimdi nolcak benim başka bişey yapmama gerek var mı?tekrar mı kayıt olmalıyım :S
peki arkadaşımız öğretmen değilse de giremez mi?
iyi çalışmalar

Arkadaşlar çalışmalarınız için teşekkür ederim. Bende davetiyemi kapıda almak istiyorum. Bu tarihten sonra elime ulaşması mümkün değil, Çarşamba günü İstanbul da olmayı düşünüyorum

Arkadaşlar bende bugün formu doldurdum. Bu davetiye meselesi kafamı karıştırdı. Gelip kapıda kalmayız değilmi.

Kayıt olan sayısı elimizdeki davetiye sayına eriştiğinde kayıtları kapatacağız. Kapıda kalan olmaz arkadaşlar, yeter ki Cumartesi sabah gelin.

Niyazi Bey davetiyelerin postaya çıkıp çıkmadığını nerden öğrenebiliriz. Biz tekirdağdan katılacağız. Yollanmış mıdır?

Hediyeler okulumuza sorunsuzca gelmişti , davetiyelerin de okul adresimize geleceği anı sabırsızlıkla bekliyorum. :wink:

serhatdemir' Alıntı:
Niyazi Bey davetiyelerin postaya çıkıp çıkmadığını nerden öğrenebiliriz. Biz tekirdağdan katılacağız. Yollanmış mıdır?

Sevgili BBNet'li Öğretmenler,

İstanbul'dan katılacak arkadaşlar, Gülnaz Kocatepe gkocatepe@cizgi.com.tr adresine veya 0212-3567070 telefonu ile doğrudan kendisine başvururlarsa çalıştaya kayıt olan her kişi için bir tane olmak üzere davetiyeyi adreslerine gönderiyoruz.

Anadolu'dan gelecekler veya "Postada davetiye kaybolur," diye düşünenler 9 Ekim Cumartesi sabahı fuar girişinde "BBNet Forumu" pankartlı arkadaştan davetiye alabilecekler. Bunun için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Yalnız dikkat edin bu davetiyeler sadece öğretmenlerin çalıştaya katılmaları amacı iledir. Kayıt olmayana veya "Ben 2 kişi geleceğim," şeklindeki mazeretlere Gülnaz Hanım aldırmaz bilesiniz.

Forumda davetiye konusunda soru sorulduğunda lütfen bu mesajı ekleyiniz.

Selamlar,

ben kaydımı yaptırmuştım ve kapıdan almak istiyorum bunun için bişey yapmama gerek yok sanırım. :?:

Geri