BBNet&Çizgi-Tagem Cisco CCNA Eğitimi

Kodla Büyü
:+1: :+1:

Emeği geçen hocalarıma teşekkürler. Çok faydalı bir çalışma...

Anlatımı çok beğendim. 20 dakika gibi bir süre kalabildim, sanırım sistemim ve internetim dolayısıyla sürkeli kesilmeler yaşadım ve cümleleri algılayamadım. Adobenin o uygulamasında kamera dondurma dışında göremedim ben, video kaltesini düşürme gibi bir şansımız var mı ?

http://connect.cizgi-tagem.org/common/addin/setup.exe adresindeki eklentiyi lütfen kurunuz.

Eğitimlerin kayıtları yayınlanmıyormu çizgi-tagemde? Joomla ve javanın var ancak bu eğitimin bulamadım?

Edit: Tamam hocam buldum. Sınıfa (http://www.cizgi-tagem.org/cemal_taner/) kayıt oldum ve materyaller altında txt dosyasında eğitimlerin linkleri verilmiş.

Sevgili arkadaşlar Pazartesi günkü oturum(11/04/2011) işim dolayısı ile Salı(12/04/2011) aynı saate ertelenmiştir. Bu arada sınıfa 100 kişi kayıtlı olmasına rağmen bugün 4 kişi vardı. Katılmayan arkadaşlara teessüflerimi iletiyorum. :)

Cemal TANER' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar Pazartesi günkü oturum(11/04/2011) işim dolayısı ile Salı(12/04/2011) aynı saate ertelenmiştir. Bu arada sınıfa 100 kişi kayıtlı olmasına rağmen bugün 4 kişi vardı. Katılmayan arkadaşlara teessüflerimi iletiyorum. :)

Sadece bende mi öyle yoksa cisco eğitimine kayıt olmanız gereklidir mi yazıyor oturumun başlayacağı yerde :S

hocam tamda sizin verdiğiniz linkten giriyoruz ama "Bu oturuma katılabilmek için Cisco CCNA eğitimine kayıt olmanız gerekmektedir." bu yazı haricinde bağlan butonunu göremiyoruz :((

Öncelikle dünkü oturuma katılan, Alpaslan,Ayşe,Nur,Zuhal ve Özgür hocalarımdan özür dilerim. Dün akşam 20:30 da yataktan kalkıp bilgisayarın başına geçemedim. Tekrar tekrar özür diliyorum. Keşke haber verebilseydim. İnşallah Cuma günü telafi ederiz. BBnete de sadece bu mesajı yazmak için login oldum. Bir daha binlerce kez özür... :(

Cemal TANER' Alıntı:
Öncelikle dünkü oturuma katılan, Alpaslan,Ayşe,Nur,Zuhal ve Özgür hocalarımdan özür dilerim. Dün akşam 20:30 da yataktan kalkıp bilgisayarın başına geçemedim. Tekrar tekrar özür diliyorum. Keşke haber verebilseydim. İnşallah Cuma günü telafi ederiz. BBnete de sadece bu mesajı yazmak için login oldum. Bir daha binlerce kez özür... :(
Abi be girmişkne bi cevapta bana yazsaydın alındım şimdi. :( :(

Geri