bbnet mesaj yazarken.

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

Akyürekli

Aktif Üye
Forumda mesaj yazarken veya bir konuya cevap yazarken mesaj bölümü sürekli saçmalayıp duruyor. mesela yanlış yazdığım bir kelimeyi veya bir harfi silmek istiyorum imleç kayboluyor kelimeyi veya harfi silmiyor. 5, 6 kere denedikten sonra ancak oluyor. forum güncellendiğinden beri bu böyle. denediğim her bilgisayarda durum aynı. var mı bu sorunu yaşayan merak ettim.

Ben mobilde iken aynen bu sorunu yaşıyorum. Ayrıca geri tuşu da geç algılanıyor. Reklam görüntülemek için de başlıklar geç açılıyor.

Sürekli kelimeleri yanlış yazıyor. Düzeltemiyor. Anasayfa çok geç açılıyor. Yeni sekmede açmaya çalışırken başka başlık açılıyor vs. Yeni hali özellikle mobilde çok tatsız oldu.

Katılıyorum bbnet eskisi kadar işlevsel değil gibime geliyor eskiden bir mesaj yazdığımızda yardımsever arkadaşlar olurdu cevap verirlerdi şimdilerde bir durağanlık var ayrıca yukarıdaki hocamızın da dediği gibi anaysayfa açılışı çok geç insan site açılana kadar sıkılıyor ve kapatıyor sayfayı.

android de dikey konumda bildirim kısmı gözükmüyor mesela. mobil kısmı geliştirilse daha iyi olacak

3 yıl boyunca yeni üye alımını durdurmuştuk, geçtiğimiz yıl yeni tasarıma geçtik, üye alımını açtık, 1 yılda 20 bin yeni üye kayıt oldu.

400 bin eski mesajı sildik, 1 yılda 100 bin yeni mesaj yazıldı,

Eski BBNET kıdemli üyelerin alışkanlığı olsa da, mobil uyumlu değildi, o zaman da mobil uyumlu olmaması şikayet konusuydu.

Yeni sisteme geçtiğimiz 1 buçuk yıldan bugüne, kaynak indirme, bbnet medya, bbnet portal servislerini açtık.

Bütün bunları yaparken gelir mi elde ettik? Hayır. Reklam gelirine ne oldu? Sunucu masraflarına gitti.

Reklam almazsak ne olur? Binlerce üyemiz var, kamu yararına bir forum... Pes edecek değiliz cepten öderiz. Ama davulun sesi uzaktan hoş geliyor, zannediliyor ki bi dünya reklam geliri var. Keşke öyle olsaydı:) Web sitesi olan arkadaşlar yazsın dilerseniz ne kazanıyorlar reklamdan?

Yine de bütçemizi zorlayıp, ilk fırsatta yeni sunucuya geçişi sağlamayı hedefliyoruz.

Konunun çok tartışılacak tarafı yok, yine de sıkıntı yaşayan arkadaşlardan özür dileriz.

çözüm önerisi olan arkadaşım özelden yazarsa sevinirim. konu kapatılmıştır.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri