BBnet müdavimlerine Çizgi-Tagem'den...

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
BBNet müdavimlerinin yeni öğretim yılını kutlarız. Sizlere ufacık hediyeler olan birer paket gönderdik. Tahmin ederim en geç önümüzdeki hafta başı herkesin eline geçmiş olur.

1) Çizgi Tagem Eğitim Paketi:
destek_paket-1.jpg

2) Escan AntiVirus 1 Yıllık
escan1.jpg

3) Çizgi Tagem Tornavida seti
new_screwdriver_1.png

4) 60x90 Boyutlarında bir poster:

computer_hardware_poster1.jpg

Not: Müdavimleri en çok mesajı olan ilk 100 kişi olarak belirledik. Bu etkinliğimiz şu an genişletilmeyecektir. Etkinliğimiz 2010 sonunda genişletilerek tekrarlanacak ve eğitim paketi içine Microsoft Office 2010 gibi yeni eğitimlerimizde eklenecektir.

Niyazi hocam öğretmenlere verdiğiniz bu destekten değerden dolayı çok teşekkür ederiz.

Niyazi Bey harika bir paket ,ben özellikle postere bayıldım. Diğerleri neyse de posterleri bari tüm arkadaşlara yollayabilsek çok güzel olurdu.

Saygılarımla Gürkan Can USLU

guslu' Alıntı:
Niyazi Bey harika bir paket ,ben özellikle postere bayıldım. Diğerleri neyse de posterleri bari tüm arkadaşlara yollayabilsek çok güzel olurdu.

Saygılarımla Gürkan Can USLU

Yıl sonu için 1,000 BBNet öğretmenine bu paketi göndermeye çalışıyoruz. Çok daha gelişmiş eğitim paketi (Microsoft Office 2007 ve 2010 Eğitimi, CompTIA Strata Eğitimi..vs) ve bunun maliyeti adam başı USD 30 tutacak. Kabaca USD 30.000 arıyoruz. KOSGEB Desteği ile yarısını sağlamış olacağız, bir miktar da sponsorluk bulsak halledeceğiz inşallah.

Posterin orjinal tasarımı http://www.cizgi-tagem.org/e-kutuphane/topic.aspx?id=1291 adresinde bulunmaktadır. İsteyen kendi bastırabilir.

posterin digital halini indirebilecegimiz bir yer var mı? bir de setleri okul adreslerine mi gonderiyorsunuz?
tesekkurler..

Çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ederiz..
Güzel bir paket inşallah bana da gelir bir gün:)

Bana gelecek mi bilmiyorum ama yine de destekleriniz için çok teşekkürler Niyazi Saral :alkis:

Niyazi SARAL' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Bana gelecek mi bilmiyorum ama yine de destekleriniz için çok teşekkürler Niyazi Saral :alkis:

http://www.bilgisayarbilisim.net/memberlist.php listesini en fazla mesaj atan sorgusuna göre tekrar listeletin ve 100'de iseniz sizden adres bilgisi istenmiştir. Ancak adres istendiği halde vermeyen veya ilgilenmeyen de oldu ne yazık ki...
Adres vermeyenleri bize gönderin hocam. :)
Meslek liselerinde daha çok faydalı oluyor. Özellikle afiş harika olmuş. Teşekkürler.

Ben bu postere seneler önceden rastlamıştım yabancı bir sitede demekki Çizgitagem'in ürünüymüş.

Teşekkür ederiz böyle bir kampanya için.. Allah yardımcınız olsun.. Bu tür desteklerin inş sonu gelmez.. Kaynak bulmakta sıkıntı yaşamazsınız...

Eğitim setinin olması çok güzel içerikte..

Allah razı olsun sizin gibi eğitim gönüllülerinden, inşaallah bizler de böyle hizmetlere dahil olabiliriz. BT öğretmenleri şu sıkıntılı günlerde sizlerin güzel haberleriyle seviniyor...

benden adres alındı ama ilk 100 de değilim bakalım ikinci partide belki bizede gelir...

İlk 100'deyim :) Ama adres verememiştim çünkü eğiticiydim :( Şimdi okulumdayım, posterin çıktısı olsa en çok ondan isterdim doğrusu... Niyazi bey teşekkür ederiz bilişim eğitimine katkılarınızdan dolayı.

NOT: Bir ara ATX Kasa vardı, isteyenlere gönderilmişti. Buna benzer 15-16 kasayı şu anda benim temin etmem mümkün müdür acaba? Ya da kim göndermişti hatırlayan varsa yazabilir mi arkadaşlar?

Niyazi SARAL' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

http://www.bilgisayarbilisim.net/memberlist.php listesini en fazla mesaj atan sorgusuna göre tekrar listeletin ve 100'de iseniz sizden adres bilgisi istenmiştir. Ancak adres istendiği halde vermeyen veya ilgilenmeyen de oldu ne yazık ki...
148.sıradaymışım bende istiyorum kendimi çok şanssız hissettim :(

Geri