BBnet müdavimlerine Çizgi-Tagem'den...

Kodla Büyü
Yollanan hediyeler için çok teşekkür ederim. Nezaketiniz, emeğiniz, çabanız ve hediye seçiminiz için sizleri kutluyorum.

iyi çalışmalar

Yollanan hediyeler için çok teşekkür ederim. Nezaketiniz, emeğiniz, çabanız ve hediye seçiminiz için sizleri kutluyorum.

iyi çalışmalar

banada göndermişsiniz çok teşekkürler.eski okuluma gitmişsede yinede tşkler.. :+1:

çok teşekkür ederim. hediyeleriniz okulumda geldi öğretmenler odasında aldım tüm arkadaşlar imrendi doğrusu. Benimde gururum okşandı. Arkadaşlar bu dayanışmaya çok şaşırdılar.

çizgi tagem e ve değerli yönetici arkadaşlarımıza aynı zamanda da emeğigeçenlere çok teşekkür ederim.

teşekkür ediyorum çizgi-tagem ve bb.net benim de hediyelerim geldi gördükçe ve hatırladıkça mutlu oluyorum ;)

Sevgili kardeşler, dostlarım...hortlatmayın bu tür mesajları lütfen... Teşekkür etmeyin, eğer gerçekten yardım etmek istiyorsanız bazen taleplerimiz oluyor. O konularda çorbada bir kaşık sizden olsun :)

Niyazi SARAL' Alıntı:
Sevgili kardeşler, dostlarım...hortlatmayın bu tür mesajları lütfen... Teşekkür etmeyin, eğer gerçekten yardım etmek istiyorsanız bazen taleplerimiz oluyor. O konularda çorbada bir kaşık sizden olsun :)

elden gelen birşey yok hocam teşekkürü bir borç biliyoruz

Geri