bbnet_turktelekom_yibo okul portalı

Kodla Büyü

osmanpelin

Üye
Merhaba arkadaşlar asp den fazla anlama bi okul portalı buldum fakat uzantısı aspx bunun kurulumunu yani veri tabanını sql felan bunları yapamıyorum bu konuda yardımcı ola bilirmisiniz ? bi rehabilitasyon merkezinin sitesi için lazım bu yardımcı olursanız çok sevinirim.

osmanpelin' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar asp den fazla anlama bi okul portalı buldum fakat uzantısı aspx bunun kurulumunu yani veri tabanını sql felan bunları yapamıyorum bu konuda yardımcı ola bilirmisiniz ? bi rehabilitasyon merkezinin sitesi için lazım bu yardımcı olursanız çok sevinirim.

hocam nasıl bir düşünce yapısına sahipsiniz anlamadım. Sizin bulduğunuz okul portalının dosyalalarını paylaşmadığınıza göre bizim o dosyaları telepatik olarak indirmemizi mi bekliyorsunuz ?

BaRBaRYaN' Alıntı:
osmanpelin' Alıntı:

hocam nasıl bir düşünce yapısına sahipsiniz anlamadım. Sizin bulduğunuz okul portalının dosyalalarını paylaşmadığınıza göre bizim o dosyaları telepatik olarak indirmemizi mi bekliyorsunuz ?
:puhaha: :D :roll:

BaRBaRYaN' Alıntı:
osmanpelin' Alıntı:

Tercüman oldunuz. :)

arkadaşlar dosyayı birazdan yüklüyorum bakalım bu portalı kurmamda kim yardımcı olucak inşallah yapa biliriz

güzin abla yine iş başında. sıkıntını söyle çözüm bulalım. ama sen sıkıntını takip bile etme 3 gün sonra yine mesaj at. güzin abla yinede halleder

her_dem' Alıntı:
güzin abla yine iş başında. sıkıntını söyle çözüm bulalım. ama sen sıkıntını takip bile etme 3 gün sonra yine mesaj at. güzin abla yinede halleder
Güzin abla ne durumda acaba... :lol:

Merhaba arkadaşlar bu soruna çözümü nasıl getirdiniz? bende aynı dosya ve aynı soruna sahibim.. çözümü paylaşabilirmisiniz?

Birincisi; bir okula portal kurmak zannımca çılgınlıktır.
İkincisi, joomla gibi daha basit ve kod bilmen gerekmeyen çözümlere yönelebilirsin.

Geri