Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

BEBEĞİNİZ İÇİN ARABA-PARK BEŞİK TAVSİYESİ-GÜNCELLENDİ

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında g.cetin.66 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. g.cetin.66

g.cetin.66 Süper Üye Süper Üye

ARKADAŞLAR ZOR DURUMDAYIM İLK ÇOCUGUMUZ OLACAK İNŞAALLAH az kaldı 1 aya kadar nasipse geliyor.bebeğin kıyafetlerinden tutunda şampuanına kadar bezine kadar herşey hazır ama 3 şeyi bulamıyoruz yada şöyle söyleyeyim acemiyiz bilmiyoruz.

BİZE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM FORUMDA ARAŞTIRDIM KONU DAHA ÖNCE VAR AMA GEÇMİŞ OLDUĞU İÇİN ÇOĞU LİNK YADA MARKALAR KIRIK ULAŞILMIYOR

1BEBEK ARABASI TAVSİYENİZ / TRAVEL SİSTEMDE OLUR (DİKKAT ARABAMIN BAGAJI KÜÇÜK)
    2PUSET TAVSİYESİ
    3PARK BEŞİK TAVSİYESİ

BU KONULARDA BİZ ACEMİLERE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ.

ARKADAŞLAR PARK BEŞİĞİ 200 TL YE MASSİMO RİCO GİTTİGİDİYOR MUTLU BEBEK MAGAZASINDAN ALDIK KURDUK GAYET KULLANISLI GUZEL VE SAGLAM KUMAS KALITESI FALANDA HOSUMUZA GITTI.RESİMLERİNİ EKLIYORUM

Ekli Dosyalar:

• 1.JPG
      1.JPG
      Boyut:
      127,9 KB
      Okunma:
      1.917
    • 2.JPG
      2.JPG
      Boyut:
      186,8 KB
      Okunma:
      1.917
    • 3.JPG
      3.JPG
      Boyut:
      164,3 KB
      Okunma:
      1.917
    • 5.JPG
      5.JPG
      Boyut:
      180,8 KB
      Okunma:
      1.916
  2. YuLiaN

YuLiaN Seçkin Üye Seçkin Üye

3. maslan123

maslan123 Aktif Üye

4. ibrahimes

ibrahimes Aktif Üye

Re: BEBEĞİNİZ İÇİN ARABA-PUSET-PARK BEŞİK TAVSİYESİ

Bizim bebeğimiz üç aylık oldu. Aracımda Fiat Punto. Bagaja göre bebek arabası seçtim. Çokta memnunuz.

5. nosTRa

nosTRa Süper Üye Süper Üye

Quinny zapp bebek arabası + maxi cosi anakucagi ile maxi cosi isofix baza

6. gamer99

gamer99 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

vay be
    gençliğim aklıma geldi
    bize bunlar lazım olsa olsa torun için olur bea

:D

7. mikaback

mikaback Aktif Üye

bebek arabası nuna pepp marka aldım çok memnunum hem sürüşü çok rahat hem katlaması rahat hem yer kaplamıyor katlanırken hem dayanıklı hem şık görünüşlü hem...

hemleri çok hocam nuna pepp al bana çok dua edersin.

8. g.cetin.66

@mikaback hocam nuna pepp nasıl bir şey teker ebatları kaldırım yada çukurlar için uygunluğu nedir acaba

@ibrahimes hocam casualin versa sını çok düşünüyorum ama millet kılıfın cıkmadıgını soyluyor araba yıkamacıda kopuk sıktırıp basınçlı suyla yıkayıp on dakıkada kuruttuklarını soyluyorlar şaka değil ha yapan psikopatları tanıyorum

aklımda Kraft ta var kanz da var ama sayın hocalarım bana marka verirken nedeninide söylerseniz sevinirim

ŞU ÜRÜNÜ ALDIM ÇÜNKÜ .... ?

9. adadeniz

adadeniz Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hocam park yataklardan kanz bizde var hediye geldi. Dedik iyi güzel hem sallarız hem içinde oynar. Ama olmadı. Yatağa koydun mu sallanmıyor maalesef sallansa da milim sallanıyor ki nerdeyse bebek fark etmiyor bunu yani. Ama yatak kısmını cırt cırttan söküp park bölümüne koduğunuzda faydası oluyor.

Pierre cardin araba vardı. Vaktiyle tüp takılı yanlış hatırlamıyorsam fiestaya sığmamıştı.
    Araba alırken de mutlak yatak yerinin 180 derece duz yatmasına, tekerleklerin sarsıntıyı cok fazla hissettirmemesine ve arabanın çift yönlü olmasına mutlak dikkat edin. Güneş olayından dolayı. Kolay açılıp kapanabilsin. Gün olur cok cabuk kapatmak zorunda kalabilirsiniz kalkıp dakkalarca ugrasmayın.
    Bi de arabanın ruzgarlık korumasını mutlak isteyin +yagmurluk kılıf... Herzaman arabayla gitmeyebilirsiz yagmur yagınca yagmurlugu komple gecirirsiniz hem yola devam edersiniz hem bebek ıslanmaz. Ruzgarlı havada da bacak bolgesinden ruzgarlığı takarsınız hemen hemen bebeğin gogsune kadar gelir.
    Bebek arabasını mutlak mutlak kendi aracınızdan bagımsız dusunun. Aracı yarın öbür gun satar aracsız kalırsınız arac musait olmaz serviste olur vs. hayırlı dogsun inşallah

10. seraser

seraser Seçkin Üye Seçkin Üye

Chicco Lite Way - Joie Brisk - Kraft London XL arasında bende tercih yapamadım. Bastonda en kaliteli bunlar gibi geldi bana alınabilecek.

11. cincer

cincer Seçkin Üye Seçkin Üye

geçen yılki halim :D öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. hocam markaya çok takılmayın bulunduğunuz yerde bu tür malzemeler satan yerler varsa bir dolaşın aşağı yukarı aynı fiyatlara aradıklarınızı bulursunuz. pusette bebeğin bel kısmına dikkat edin. bazılarında bel boşlukta kalıyor ve bu iyi bildiğimiz markalarda bile var. birde hafif olmasına dikkat edin. ikisi ayrı ayrı hafif ama bebekle puset beraber çok ağır oluyor. araba içinde kılıfı çıkan ve çift yönlü bir araba yeterli. kolay katlansın çok yer kaplamasın. büyük tekerlekliler sokakta rahat oluyor. 180 tl ye almıştım ben bastonlardan biraz büyüktü ama bebek küçük olduğundan yatar olması gerekiyor. kanz oyun parkı almıştık. kullanımı rahat ancak parklarda sallanmıyor kocaman birşey olduğundan. biz kızımı hiç salamadık normal yatarken uyumaya alıştırdık. ama siraz büyüyünce salıncak aldım. orada oturmayı sallanmayı seviyor. bebek malzemelerini görerek almakta yarar var. markadan çok kullanım kolaylığına bakılmalı. birde anne babaların ilk heyecanının sömürüldüğünü düşünüyorum markalarda çok uçuk fiyatlar.

12. Enterprise

Enterprise Süper Üye Süper Üye

Birkac ay sonra ayni derde bizde dusecegiz biz daha besik falandda arastirmadik :cry:

13. nht268

nht268 Seçkin Üye Seçkin Üye

Bahsettiklerinizi bizde alacağız iyi oldu bu başlık. Arabada chicco lightway plus a karar verdik. Kullanışlı geldi bana çift yönlü değil ama çoğuna göre hafif. Polo arabamın bagajına sığar gibi ama deneyemedim. Hsonu biyere bakacağım orda deneyip alabilirim. Park yatak konusunda henüz karar veremedik :(

14. g.cetin.66

hocam bende polo vardı geçengun fiestayı götürdüm magazanın önüne sıgmıyor neyı begensek casualler cuk oturuyor.

bu baslıgı actım ki gerçekten acemı oldugumuzu hıssettım ve tecrübeli arkadaşların konusması çok iyi oluyor aklında birşeyler şekilleniyor .@enterprise hocam araştırmaya başlasan iyi olacak :D

@cincer hocam fiyatlar konusunda anne babaların heveslerini sömürüyorlar bunu fark ettim firmaların kapısından içeri girince adamların gözlerinde dolar işareti oluyor

15. mtokcan

mtokcan Seçkin Üye Seçkin Üye

Aynı dert bizde de var hocam. Araba konusunda bu ikisi arasında kaldım birini alacağım
    http://www.webdenal.com/wei-b-wb1011-gl ... 61410.html
    http://www.kliksa.com/urun/anne-bebek-o ... kce&v=1.42
    Park yatak da bunu alacağız gibi tam karar vermedik.
    http://www.hepsiburada.com/liste/papett ... PPTOP08-MV

Mağazalarda iyi pazarlıkla daha ucuza alınabilecek. Mesela Casual Caddillac ı bir mağaza 600 e bırakırım dedi.

Bu arada yatak konusunda ne der tecrübeli arkadaşlar acaba?

16. g.cetin.66

hocam 76 lık modellerde içine uygun yatak bulamıyorsun yorumları okudum ben bıraz arastırdım 76 cm lik ıcıne uygun yatak bulmada zorlanmalar oluyormus o yuzden 70 lik alcaz biz yatak konusunda bize
    http://www.hepsiburada.com/liste/babyli ... BEBEK11182
    tavsiye ettiler

AYRICA CADİLLAC IN SANIRIM dolgu tekerlisi o dediğiniz hocam 600 e bırakıyorsa çok çok çok iyi hatta hangi firmaysa numarasını alabilirmiyiz.
    versa modelini ben en son pazarlıkla 615 e düşüttürdüm cadillac daha iyi tabikide birde cadillac air modeli var o da 900 küsür

17. muratbedel

muratbedel Seçkin Üye Seçkin Üye

18. g.cetin.66

hocam yatagı kurdunmu ayrıca içine ek bir visko yatak aldın mı birde kumaş kalitesi falan nasıl acaba deneyimlerinizi anlatırmısınız. ayakları falan sağlammı kimi ürünlerin yorumlarında bazı aksamlarının sıkıntılı olduğu ürünler varda yorumlarını beklıyorum

19. her_dem

her_dem Süper Üye Süper Üye

Chicco liteway plus. Hem baston oluyor hemde travel sistem. 700 lira puset ve baston bebek arabasi. Baston dediğime bakmayın bildigin bebek arabasidir

20. muratbedel

muratbedel Seçkin Üye Seçkin Üye

Yatağı bayramdan sonra kuracağım. kraftın visko yatağını aldık.
    Aldığımız tüm ürünlerden memnunuz çünkü hem internet ortamında hemde çarşı pazar dolaşıp ürünleri görerek dokunarak aldık.

biberon ürünlerinde philips avent aldık.
    http://www.e-bebek.com/ da günlük indirimler oluyor.

Bir Liste veriyorlar adamın eline hem anne hem bebek için, evlenirken bu kadar kafa yormamıştık alcaklarımıza.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal