Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bebek Arabası

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında sami55 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. tanes

tanes Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam inanın çok para vermeyi gerektiren bişey değil. yukarda arkadaş dikkat etmeniz gereken noktaları yazmış, ben onlara ek olarak tam yatar pozisyonunun olmasını ekleyebilirim ki bazı çocuklar arabada uyumayı çok seviyor, oturma pozisyonnunda da rahat ettiklerini sanmıyorum. Bi de bizim dikkat etmediğimiz ve çok pişman olduğumuz tentesinin tam kapanması gerekliliği, dışarda aniden yağmura yakalandığınızda bebeğin ıslanmaması için şart...

2. sonzeybek

sonzeybek Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam iki şey söyleyeceğim katlanınca küçük olması önemli ben apartmanı çıkartmıyorum arabanın bagajında duruyor. diğer husus tekerleği büyük olması, küçük olursa en ufak bir çukurdan çıkarmak için ayağınızla yitmek zorunda kalıyorsunuz. markanın pek önemi yok belli bir fiyatın üstünde kalite yeterlidir.

3. Bahadır1980

Bahadır1980 Seçkin Üye Seçkin Üye

Benim tavsiyem iki taraflı kullanılırken muhakkak ön taraftaki lastiklere yön verdirilebilmesi. Yoksa kontrolü çok zor oluyor. Bir de az yer kaplamasını tavsiye ederim. Kanz 'ın bazı arabaları güzel....

4. hipopotam

hipopotam Seçkin Üye Seçkin Üye

bizimkini yollayayım sana 120 tl+krgoya
    325 tl ye almıştık sunnybaby markası sanırım hummer modeli...

5. tanes

tanes Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam işinize taş koymak istemem ama şimdi o arabalar 200 tl bile değil, üstelik kargo ücreti ödemiyorsunuz :mrgreen:

6. zaqwert

zaqwert Aktif Üye

kraft yahudi malı
    türkmalı bebek arabaları cok dandik bi bebek arabası bile üretemiyoruz kahretsin

7. hipopotam

hipopotam Seçkin Üye Seçkin Üye

5-6 ay oldu alalı fiyatı halla aynı sitesinde..........
    çakması belki dediğiniz kadardır.onları alaabilirsiniz.

8. dorian

dorian Seçkin Üye Seçkin Üye

Pardon hocam;
    Baby2Go 8809 Proton reklam olmasın diye e-alışveriş linki koymuyorum...

9. Ruveydax

Ruveydax Üye

Biz de mothercare in bastonunu aldık.180derece yatmıyor ama hemen hemen 170 derece kadar yatıyo.hem de arkasından elle ayarlayabiliyosunuz ne kadar isterseniz o kadar yatırıyorsunuz.maclarenin bastonuyla tamamen aynı.tasarımı kumaş kalitesi vs.sadece maclarenin gövdesi titanyummuş 300kgye kadar taşıyabiliyomuş:)
    Bizde önce kraft travel sistem vardı.Allahım neymiş o öle.bastonu aldıktan sonra rahatladık resmen:)

10. boteningulu_44

boteningulu_44 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bende baya bi araştırdım ve sonunda kraftın twist modelinde karar kıldım biraz pahalı ama süper bi araba şiddetle tavsiye ederim :)

11. isbb80

isbb80 Aktif Üye

Hocam benim size önereceğim model biraz pahalı ama bebişlerimiz için herşeye değer değil mi?
    Quinny buz 3 yada 4 modeli var hocam e-bebek den bakmanı tavsiye ederim. Biz rebel red modelinden aldık hidrolik katlanma ve arka tekerlerinin büyük olmasının getirdiği denge ve sürüş kolaylığı avantajı var ayrıca maxi-cosi anakucağı ile sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Arkadaşların tavsiyelerine göre biraz pahalı ama değer değil mi?

12. boteningulu_44

boteningulu_44 Seçkin Üye Seçkin Üye

13. memole

memole Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam benim oğlum 1,5 yaşında biz travel istem denenlerden almıştık bebek küçükken çok ideal oluyor puset arabaya kilitleniyor bir yere gittiğinizde bebeği hazırlıyorsunuz evde pusete koyuyorsunuz çıkınca puseti arabaya yerleştirip gidiyorsunuz, indirirken de kolay oluyor hiç arabadan almak için uğraşmıyorsun direk puseti alıp çıkıyordu hanım ende rahat rahat çıkarıyordu pusetten. Tek kötü tarafı çok iri oluyorlar katlansa bile çok yer kaplıyor ama ben ona da şöyle bir çözüm ürettim 100 liraya en ufaklarından da aldım bi tane eğer minübüse falan bineceksem onu alıyorum yanıma, onların kullanımı rahat değil ama arada kullandığın için sıkıntı olmuyor. Hocam bir incele istersen.

Üstüne puseti kilitlenmiş şekli
    http://www.pratikev.com/fractalv33/prat ... Id=2118377

Buda pusetsiz şekli
    http://www.pratikev.com/fractalv33/prat ... Id=2342442

ben aldığımda araba puset beraber vermişlerdi şimdi nasıl bilmiyorum. Bide araba çift taraflı değil puset ters oturduğu için bebek pusete oturduğunda yüzü size dönüyor. Zaten biraz büyüdüklerinde isteseniz de yüzü size dönük otturamıyorsunuz dışarı izlemek istiyor.

14. memole

memole Seçkin Üye Seçkin Üye

15. olcay34

olcay34 Üye

hocam benim bebeğimde 1,5 aylık 2 hafta önce chicco liteway aldık ve çok memnunuz,sağlam ve en önemlisi kullanımı çok rahat tavsiye ederim...

16. her_dem

her_dem Süper Üye Süper Üye

17. ogretmen_pc

ogretmen_pc Seçkin Üye Seçkin Üye

bu hafta bim ve a101 de bebek arabası var :)

18. Fender

Fender Süper Üye Süper Üye

Joker Mağazalarında Tripper Marka tavsiyem...

19. cahraz

cahraz Seçkin Üye Seçkin Üye

bizde aynısını aldık hocam ama bu model 5-6 aylıkken kullanılmaya başlanıp 2-3 yasa kadar kullanılıyor.diğer büyük bebek arabasının ömrü 6 aylıkken bitiyor.tavsiye ederim.ana kucağı al,ilk 6 aylık için arabayada koyarsın arabadan da dışarı çıkartırsın sonrasında yaz gelir rahatça pusetle gezersin.kısında rahatlık olur taşıma yağmurluğuda var.baya araştırmıstı eşim bunda karar kıldık.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal