Bedava Office 365 (5 kullanıcılı)

Kodla Büyü

fatisah

Aktif Üye
Arkadaşlar YEĞİTEK'in e-twinning toplantısında Microsoft temsilcisi öğretmenler için, etwinning formunu dolduranlara mail ile şifre göndereceklerini söyledi. Haberiniz olsun, belki böyle bir imkan vardı ama benim haberim yoktu.
Bugün son gün formu dolduranlar Office 365 e ücretsiz sahip olacakmış.

Formu Doldurmak için : https://goo.gl/bVxpmG

Hocam office 365 üyeliği verilmesi çok ilgimi çekti. Fakat google formdan tc kimlik telefon gibi bilgi toplanıyormuş düşüncesi bıraktı. Microsoft sitesi yada bir kuruluş sitesi olsa biraz güven verirdi en azından.

Hocam bize e-twinning toplantısı dediler, gittik 15 dakika proje geliştirme vs ile ilgili konuştular,
sonra yaklaşık 1 saat Office 365 ve Microsoft Educater Network tanıtımı şeklinde sürdü toplantı.
Office 365 tanıtıldı ve ücretsiz kullanabilmemiz için şifre vereceklerini söylediler.
Ankara'da Gazi Mesleki Eğitim Merkezinde yapıldı toplantı, Toplantıya katılma iş emri kurum net ile il milli eğitim üst yazısıyla geldi.
Şüpheli yaklaşmak lazım tabii ama durum böyle olunca biz formu doldurduk.

Hocam zaten form Microsoft Form da yapılmış. Link kısaltma Google da yapılmış.
Biz İstanbul dan doldursak olur mu acaba?

fatisah' Alıntı:
Hocam bize e-twinning toplantısı dediler, gittik 15 dakika proje geliştirme vs ile ilgili konuştular,
sonra yaklaşık 1 saat Office 365 ve Microsoft Educater Network tanıtımı şeklinde sürdü toplantı.
Office 365 tanıtıldı ve ücretsiz kullanabilmemiz için şifre vereceklerini söylediler.
Ankara'da Gazi Mesleki Eğitim Merkezinde yapıldı toplantı, Toplantıya katılma iş emri kurum net ile il milli eğitim üst yazısıyla geldi.
Şüpheli yaklaşmak lazım tabii ama durum böyle olunca biz formu doldurduk.

Hocam artık bende Allah'a emanet deyip, ya tutarsa diye formu gönderdim bakalım. Paylaştığınız için teşekkürler.

Bedava Office 365 için mail geldi, kontrol edin arkadaşlar

İsmet Benli <ismet.benli@yenilikciogretmen.com>

Sayın fatih sahin,
Aşağıda Office 365 kullanıcı adı ve şifreniz bulunmakta http://www.portal.office.com adresi üzerinden Office365 hasabınıza giriş yapabilirsiniz. İlk açılışta size verilen şifreyi değiştirerek mail adresinizi ve çevrimiçi Office hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca portalde sağ üstte Office 2016 uygulamasını yükleyin yazan butona tıklayarak(aşağıdaki resimde belirlenmiş alan) kurulum dosyasını indirip lisanslı 2016 Office’i bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Kurulum esnasında lisans anahtarı sormaz sizin kullanıcı adınız ve şifreniz ile lisanslama işlemini gerçekleştirir. Bu işlemi yapmadan önce kurulu olan office uygulamalarını kaldırmanız gerekmektedir.
Ek Not: Size gönderilen şifreler geçici şifrelerdir yeni şifrelerinizi tanımlarken Microsoft güvenlik prosedürleri gereği;
En az
1 Büyük harf
1 Küçük harf
1 özel karakter (!,&,@ ) gibi
1 sayı içermesi gerekmektedir

Örneğin : Abc@123

Kullanıcı Adı: a-fatih.sahin@yo365.net
Şifre: *************

Office365 kullanıcı adı ve şifreniz ile Educator Network (https://education.microsoft.com) sitesine giriş yapıp uluslar arası alanda ünvanlar ve sertifikalar kazanabilir, eğitimler alarak eğitsel ve teknolojik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Katılmış olduğunuz konferans dolayısıyla Microsoft Yenilikciöğretmen sertifikası kazanmış bulunmaktasınız. Educator Network’e giriş yaparak sertifikanızı indirebilirsiniz.

Ben şuan kurdum kullanıyor süper bir şeymiş son sürümü ücretsiz kullanıyorum allah razı olsun

mail geldi de. indirme linki nerede sitede göremedim. atar mısınız buraya..

Link geldi.Peki bu egitimleri nasil devam edecek.2 tane sertifika geldi,diğerlerini almak için neredeki eğitimi secmemiz lazim ?

evet link yanlış verilmiş www yok. seminerdeki microsoft temsilcisi lisansın kısıtlı olduğunu bilgisayara kurulmadan kullanılabildiğini söylemişti fakat hiç de öyle değil gayet indirilip kuruluyor üstelik 5 ayrı cihaza kurulabiliyor. access dahil var kendi adıma eksik birşey göremedim. lisans education plus for students olarak geçiyor

Sadece Ankara dakik arkadaşlaramı posta geldi. Kocaeliiden gönderdim mail gelmedi.

Diğer mail adresime bilgiler gelmiş haber veren arkadaşa teşekkürler.

Mobilden Tapatalk kullanılmıştır.

Geri