Bedava Okul Sitesi Sistemini Kullanan Okullar ve Kurumlar

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Güncel Liste

www.abdalatailkogretim.k12.tr/
www.abtarim.com
www.antalyagal.k12.tr/
www.ardesenhem.k12.tr/
www.arifiye-shcek.gov.tr/
www.ayseegektml.k12.tr/

www.barbaroseml.k12.tr
www.basogretmensukruyavuz.k12.tr/
www.ballibagilkogretim.k12.tr/
www.bozuyukmehmetakifersoy.k12.tr/
www.bahadinliilkogretim.k12.tr
www.bagyakaio.com/
www.bursafenlisesi.com/

www.cankardeslerbaysunyibo.k12.tr
www.cmpal.k12.tr
www.corumertugrulgazi.k12.tr/

www.daricabaris.k12.tr
www.dayilikoyu.net/
www.derepazarianadolulisesi.k12.tr/
http://dikmen.meb.gov.tr
www.dinleyerek.tk/
www.drneclayazicioglu.k12.tr/
www.dual.k12.tr/
www.duragan-meb.gov.tr/

www.ekmal.k12.tr/
www.elazigihl.k12.tr/
www.elvankoyeml.k12.tr/
www.eskisehirmakifersoyioo.k12.tr/
www.esmetem.k12.tr/
www.ermenekaol.k12.tr/
www.erbaatml.k12.tr/

www.faikgungor.k12.tr/
www.fsfl.k12.tr/

www.gaziyasargil.k12.tr/
www.gebzeinonu.k12.tr/
www.gebzecumhuriyetlisesi.k12.tr/
www.gerzegmk.k12.tr/

www.halidehatun.k12.tr
www.halitselcukio.k12.tr
www.harunfindikci.com/
www.hasimzehratari.k12.tr/
www.haymanaistiklal.k12.tr/
www.hopayavuzselim.k12.tr/
www.hürriyet.k12.tr/

www.karamurselkizmeslek.k12.tr
www.karacobanyibo.com
www.kirkagacmetem.k12.tr/
http://kiziltepehem.meb.gov.tr
www.kocatepeilkogretim.k12.tr/

www.linyitioo.k12.tr/

www.mechulasker.k12.tr
www.mehmetkamilekarahan.com
www.mehmetyagciogluio.k12.tr/
www.meramyaylapinar.com/
www.mustafaustundag.k12.tr/
www.mustafapasa.k12.tr/
www.musmehmetakifersoyioo.k12.tr/
www.mevbatikent.k12.tr/

www.orhangazimeb.gov.tr/
www.ozcansabanciktml.com/
www.ozyegin.k12.tr/

www.pinarkokten.com/
www.pirazizcpl.k12.tr/
www.pirazizmeb.gov.tr/
www.pirazizhem.k12.tr/

www.rehberon.com

www.sdalaydin.k12.tr/
www.sehitcavitanadolulisesi.com
www.servierdemogluio.com/
www.serdaradiguzelioo.k12.tr/
www.sivasvlb.com/
www.sivasnsyibo.com
www.sulusaraylisesi.k12.tr/
www.suleymandemirelcpl.k12.tr
www.sunguroglu.k12.tr/

www.takmakmelihgunay.k12.tr/
www.tekirdaglilar.org/

www.ulugbeyioo.k12.tr

www.vasfirizazobu.k12.tr/

www.yunusemrehaskoy.com

Arkadaşlar sistemin eksikleri varsa belirtin bir yorum dahi yazılmıyor ilginçtir. Aynı sistemi adamlar 1000 TL ye satıyor okullar bayıla bayıla alıyor. :) Bizdemi paralı yapsak ne yapsak.

Ömer hocam emeklerine saglık, ben kullanıyorum ve gayet de memnunum,

sıkıntı yasadıgım zaman xoops forumunu kullanıyorum.

Hocam seni biliyorum :) Bizi bilen biliyorda bilmeyenlerde bilsin istiyoruz. Yakında örnek bir tasarım yapıp sunacağım ozaman sistemin nekadar esnek nekadar düzenlenebilir olduğunu daha iyi görecek herkes.

hocam bu site ücretsizmi .. anlamdım.nasıl kuracagım. nasıl kullanacagım bilmiyorum. bana yardım ederseniz sevinirim.

omerbilgin' Alıntı:
Arkadaşlar sistemin eksikleri varsa belirtin bir yorum dahi yazılmıyor ilginçtir. Aynı sistemi adamlar 1000 TL ye satıyor okullar bayıla bayıla alıyor. :) Bizdemi paralı yapsak ne yapsak.
Ben 1000 liraya satan adamlardanım hocam :wink:
Ama aynı sistem, aynı tasarım derseniz orda size durun derim.

Ömer Hocam kusura bakmayın. Yazmayı çok sevmiyorum. Xoops gerçekten joomla ya kıyasla çok daha anlaşılır. Hakettiği ilgiyi görmüyor. Ayrıca Ömer bey gerçekten bu işi tek başınıza omuzladınız. İnşallah emeğinizin karşılığını görürsünüz. Ayrıca sanalreyon size mi ait? Kullanılan sistem xoops mu acaba?

Konu hakkında daha açıklayıcı bilgi rica etsek. İndirme yerini göremedim :(

Zizu_' Alıntı:
omerbilgin' Alıntı:
Ben 1000 liraya satan adamlardanım hocam :wink:

Hocam 1000 TL veren olursa sizin göstereceğiniz tasarımdan daha iyisini de yapacağımızı idda ediyorum. Sonuçta bu ücretsiz bir sistem ben tasarımından öte kullanım kolaylığına göre dizayn ettim. Sistemi e-posta göndermeyi bilen herkes kullanabilir.

Okullarda web tasarım bilgisi olmayan sadece standart kullanıcılara yönelik hazırlanmış kullanımı basit bir sistemdir bu.

Sizin yaptığınız çalışmayı örnek verin 1 haftaya aynı tasarımı buna gömelim :) Flash hariç. Flash tasarım bu sisteme uymaz çünkü.

Çalışmalarınızı bekliyorum. Hatta vereceğiniz örnek tasarımı buna uyarlayıp ücretsiz sunarız :)

latcakir' Alıntı:
Ömer Hocam kusura bakmayın. Yazmayı çok sevmiyorum. Xoops gerçekten joomla ya kıyasla çok daha anlaşılır. Hakettiği ilgiyi görmüyor. Ayrıca Ömer bey gerçekten bu işi tek başınıza omuzladınız. İnşallah emeğinizin karşılığını görürsünüz. Ayrıca sanalreyon size mi ait? Kullanılan sistem xoops mu acaba?

Teşekkür ederim hocam.
www.sanalreyon.com.tr benimdir. Sistem xoops değildir. E-ticaret siteleri bu tür portal sistemlerle yapmak sakıncalıdır hocam. Lisanslı bir sistem kullanıyoruz. Aynı zamanda bu sistemin satışını da yapıyoruz. Lazımsa görüşebiliriz

Sitenizi bende kullanıyorum. Çok teşekkür ederim. Teşekkür, geç oldu kusura bakmayın.

emeği geçen herkese saygılar sevgiler selamlar. Yazamadığım kod benim değildir. Güzel hizmet. 1000 TL site satanlarada başarılar 1000 TL den aza satanlarda başarılar bedava verenlerede başarılar elleri dert görmesin.

omerbilgin' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
omerbilgin' Alıntı:
Arkadaşlar sistemin eksikleri varsa belirtin bir yorum dahi yazılmıyor ilginçtir. Aynı sistemi adamlar 1000 TL ye satıyor okullar bayıla bayıla alıyor. Bizdemi paralı yapsak ne yapsak.
Ben 1000 liraya satan adamlardanım hocam

Hocam 1000 TL veren olursa sizin göstereceğiniz tasarımdan daha iyisini de yapacağımızı idda ediyorum. Sonuçta bu ücretsiz bir sistem ben tasarımından öte kullanım kolaylığına göre dizayn ettim. Sistemi e-posta göndermeyi bilen herkes kullanabilir.

Okullarda web tasarım bilgisi olmayan sadece standart kullanıcılara yönelik hazırlanmış kullanımı basit bir sistemdir bu.

Sizin yaptığınız çalışmayı örnek verin 1 haftaya aynı tasarımı buna gömelim :) Flash hariç. Flash tasarım bu sisteme uymaz çünkü.

Çalışmalarınızı bekliyorum. Hatta vereceğiniz örnek tasarımı buna uyarlayıp ücretsiz sunarız :)

İşte fark da burada sayın hocam. Yeni özgün bir tasarım çıkarmak. Lafla olmuyor bu işler. Ben burda sizin yaptığınız sistemi eleştirmiyorum. Sadece birşeyler söylerken dokundurduğunuz yerlere dikkat edin.
Sen diyorsun ki siz yapın ben gömeyim. Bu olduktan sonra ne anlamı var. önemli olan burda yaratıcılık.Sen değil bu işi herkes yapar.
Bu aynı eskiden resim defterlerinin arasında kopya kağıtlar oluyordu. İstediğimiz herşeyin kopyasını alabiliyorduk. Birisi yapacak sen kopyasını çıkar.
Sizin söylemenize göre web şirketleri boşuna iş yapıyor. Onlar tasarlasın biz gömelim.Bende onlara şunu desem olur mu. Siz yapın birşey aynısını 1 haftada çıkarırım. Öyle olmuyor işte. Ben bu işle 12 senedir uğraşıyorum. Öyle artislik yapmaya benzemiyor bu işler.
Bu tarz meselesi hocam, zamanla öğrenirsin :)

Zizu_' Alıntı:
omerbilgin' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
omerbilgin' Alıntı:
Arkadaşlar sistemin eksikleri varsa belirtin bir yorum dahi yazılmıyor ilginçtir. Aynı sistemi adamlar 1000 TL ye satıyor okullar bayıla bayıla alıyor. Bizdemi paralı yapsak ne yapsak.
Ben 1000 liraya satan adamlardanım hocam

İşte fark da burada sayın hocam. Yeni özgün bir tasarım çıkarmak. Lafla olmuyor bu işler. Ben burda sizin yaptığınız sistemi eleştirmiyorum. Sadece birşeyler söylerken dokundurduğunuz yerlere dikkat edin.
Sen diyorsun ki siz yapın ben gömeyim. Bu olduktan sonra ne anlamı var. önemli olan burda yaratıcılık.Sen değil bu işi herkes yapar.
Bu aynı eskiden resim defterlerinin arasında kopya kağıtlar oluyordu. İstediğimiz herşeyin kopyasını alabiliyorduk. Birisi yapacak sen kopyasını çıkar.
Sizin söylemenize göre web şirketleri boşuna iş yapıyor. Onlar tasarlasın biz gömelim.Bende onlara şunu desem olur mu. Siz yapın birşey aynısını 1 haftada çıkarırım. Öyle olmuyor işte. Ben bu işle 12 senedir uğraşıyorum. Öyle artislik yapmaya benzemiyor bu işler.
Bu tarz meselesi hocam, zamanla öğrenirsin :)

Hocam artistlik yapan sensin 12 senedir uğraşıyorum diyorsun millet hayrına ne yaptın? Ben en azından ücretsiz verdim ve kullananlarda menun bana dua ediyorlar diye umuyorum. Özgün tasarım diyrosun ozamna senin meb taslağından bile haberin yok. Meb zaten bu formatta siteler istiyor. O yüzden bende temaya fazla asılmadım. FAzla fazla yetiyor okullara. Gidipde 1000 TL sana vereceğine 90 TL ye alıyor kullanıyor işte. Zoruna ne gitti anlamadım. Ben seni tanımam etmem yaran varki geldin burada yazıyorsun.

BEn Tema tasarımcısı değilim tasarımcı arkadaşlarım var onlar yapıyor zaten. Ben iyi bir xoops kullanıcısıyım 6 yılımı xoopsa verdim. Aynı zmaanda matematik öğretmeniyim boş vakitlerimde bu işle uğraşıyorum. İşim gücüm olmasa senden daha iyi tasarımlarda cıkarırdım tasraımcı olurdum yani. Allah bu kapasiteyi vermiş bana çok şükür.

Neyse uzatmayacağım bundan sonra yazdıklarınla değil yaptıklarınla gel de öyle konuşalım ne yaptığın belli değil artist artist yazıyosun hani tasarımın? Göster yaptığın tasarımı ondan sonra konuş. Demosunuda ver miller girsin kullansın bakalım kullanımı kolaymıdır zormudur.

Allah bilir joomlaya bi tema giydirip satıyosundur. KEndin mi hazırladın sistemi? 1000 TL istiyormuşsun. Artist olmakda zor bu devirde olabiliyormusun bakalım

emeği geçenlere teşekkürler. benim yeni okulumda da site istediler. html yapacaktım. böyle bişey olursa daha güzel olur.

:) Evet hocam giydirme konusunda üstüme yoktur.
Belirli bir yerlere gelmen için ilkbaşta hayrına yapacaksın. Hemen olmuyor. Ben çok hayır yaptım zamanında. Şimdi sana kendimi kanıtlamak zorunda değilim.
Benim senin ne yaptığın umrumda değil, bana neden anlatıyorsun ki.İşin varmış yokmuş bana ne.
Ne yapıyorsan yap, sadece söylediklerine dikkat et. :wink:

para ile site satanlar hiç hayrına yapmadı gibi düşünmek bence hatalı.

Tekrar diyorum yazamadığın kod senin değildir.

Ne o paralı yapanlar burda toplanmış :) Siz kendi işinize bakın arkadaşım size bişe diyen varmı?
Ben laflarıma dikkat ediyorum zaten Zizu hadi sana da hayırlı işler. Sorunuz varsa sorun yoksa konuşmayı uzatmaya gerek yok.

Xoops konusunda destek veririz. Takılırsanız xoops-tr.com da da sorabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Yok hocam indir kur (Hostun varsa ) videoda anlatılıyor zaten.

Sonra gerekli ayarları yap. kullanıcı adını şifreni değiş. Düzenlemeye başla. Bukadar

Siteye üye olmak gerekiyor değil mi sayın hocam, özür dilerim indiremedim.

Geri