bel fıtığı ameliyatı tavsiye- ankara

Kodla Büyü

duygusuz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ankarada bel fıtığı ameliyatı için tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı?

hocam yerden ziyade ameliyatı yapacak hocayı araştırın bence. çok ciddi bir ameliyat. geçmiş olsun.

hocam o bölge ozon enjekte ediliyor iyi diye duydum ama kandan verilen değil
türkiyrde bir kaç yerde var
tekrar söylüyorum kana verilrerk yapılan ozon tedavisi değil

alfa-turk hocam teşekkür ederim,
ozon tedavisimi onu hiç duymadım.Nerelerde var peki bilginiz var mı , yada bu yöntemle tedavi olan birini tanıyomusunuz.?

Ozon tedavisi günümüzde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Yaşam kalitesinin artması için kullanılan tedavi yöntemlerinden biri de Ozon tedavisidir. Ozon tedavisi Ankara merkezlerinde yapılan uygulamalar ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.Ozon tedavisi Ankara kliniklerinde tedaviler bir başka tedaviyi destekleyici olarak da uygulanabilmektedir.

hocam bana da 15 tatilde adanada gittiğim bir doktor daha sonrasında alanya da gittiğim bir doktor kesinlikle ameliyat dedi.geçen yaz başlangıcı vardı zaten ama bende ameliyat olmak istemiyordum çünkü ameliyattan sonra 6 ay kadar hiçbir iş yapmaman lazım bayanlar için sadece ye iç yat okadar ona dikkat edemiyeceğim için olmak istemedim çünkü arkadaşım haziranda oldu şubatta yeniledi tekrar oldu. ben bioenerji uzamnına gittim ve ağrım yok şuan tabi hiçbir iş yapmazsam. eğer temizlik felan yaparsamda ağrım olsa bile akşam sabahleyin ağrısız kalkıyorum. ocaktan mayısa kadar ben yatarken sağımdan soluma dönemedim çocuğum kucağıma alamadım eğildiğim zaman 5 dk kambur dolaşıyordum çünkü doğrulamıyordum. bence ameliyattan önce bunları da bir değerlendirin sonra benim naçizane fikrim geçmiş olsun. Rabbim kim şifa bekliyorsa ona Şafi ismiyle şifa versin.

hocam annem 2 kere ankaranın en iyi hastanesinde en iyi doktora bilmem kaç biner lira vererek ameliyat yaptırdık öküz oğlu öküzler çözüm olamadılar annem 3 yıl boyunca ayagını çeke çeke ağrı sızı içinde gezdi , özel gürcü rus masörler bulduk seanslar aldık , fizik tedaviden uzmanlardan özel seanslar aldırdık sonra fıtık tekrar nüksedince yozgatta normal bir doktor devlet hastanesinde ben bu ameliyatı yaparım dedi biz aman hocam etme eyleme sen emarı çek tetkikleri yap biz istanbula ankara ya götürcez dedik , takriben parasında pulunda değil idik 5 bin le 10 bin arası istediler , DOKTOR PARANIZ ÇOKMU ARKADAŞLAR BEN YAPARIM DEDİ annemde karar verdi olmak istiyorum dedi Allah razı olsun o doktordan şimdi tayini çıktı ama annem gayet memnun ve rahat eskisi gibi az bir agrısı var bacaklarında fakat doktorun dediği damarların eski halini alması zaman alacakmış mükemmel olmaz ama en azından eskisi kadar cekmez dedı hakıkaten de cok sukur suanda.NEDEN ANLATTIM ;

hocam doktormuş hastaneymiş .... et adam gibi adam operatör olur pratisyen olur profesor olur eli uz biri olsun .

büyüksehirlerdeki ÜÇ KAĞITCI PROFESÖRLERE DE KANMA PARAYI KENDİLERİ ALIP AMELİYATA ASİSTANLARINI SOKUYOR ADİLER.

g.cetin.66' Alıntı:
hocam annem 2 kere ankaranın en iyi hastanesinde en iyi doktora bilmem kaç biner lira vererek ameliyat yaptırdık öküz oğlu öküzler çözüm olamadılar annem 3 yıl boyunca ayagını çeke çeke ağrı sızı içinde gezdi , özel gürcü rus masörler bulduk seanslar aldık , fizik tedaviden uzmanlardan özel seanslar aldırdık sonra fıtık tekrar nüksedince yozgatta normal bir doktor devlet hastanesinde ben bu ameliyatı yaparım dedi biz aman hocam etme eyleme sen emarı çek tetkikleri yap biz istanbula ankara ya götürcez dedik , takriben parasında pulunda değil idik 5 bin le 10 bin arası istediler , DOKTOR PARANIZ ÇOKMU ARKADAŞLAR BEN YAPARIM DEDİ annemde karar verdi olmak istiyorum dedi Allah razı olsun o doktordan şimdi tayini çıktı ama annem gayet memnun ve rahat eskisi gibi az bir agrısı var bacaklarında fakat doktorun dediği damarların eski halini alması zaman alacakmış mükemmel olmaz ama en azından eskisi kadar cekmez dedı hakıkaten de cok sukur suanda.NEDEN ANLATTIM ;

hocam doktormuş hastaneymiş .... et adam gibi adam operatör olur pratisyen olur profesor olur eli uz biri olsun .

büyüksehirlerdeki ÜÇ KAĞITCI PROFESÖRLERE DE KANMA PARAYI KENDİLERİ ALIP AMELİYATA ASİSTANLARINI SOKUYOR ADİLER.

Kİm o doktor ismi ne idi nereye tayin oldu?

http://ayhanattar.com hocam annemi bu prof. a amaliyat ettirmiştik bir inceleyebilirsiniz.Kendimdede 30 yaşında olmama rağmen ciddi manada fıtık hastasıyım bende çok araştırdım hatta sivasta farklı bir yöntemle ameliyat vardı Cumhuriyet üniversitesinde yapılan başarı oranı çok yüksek ama şu an kendim ameliyat olmayı düşünmüyorum

hocam ameliyat son çare olmalı. çünkü risk taşıyan bir durum. öncelikli olarak profesyonel masaj ile tedavi yöntemlerine başvurun. netice alamazsanız o zaman ameliyat düşünün bence. geçmiş olsun.

Geri