Ben boyle milli takimin...

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
Ben boyle milli takimin ...... oyuncularina prim veririm.

Volkan şeni şeneri ve uzun zamandir giremeyen keske girmeseysi omerin primini .....

ersan çağrılmıyor , kazma ömer toprak cağrılıyor..Koca ülkede stoper yok. ileri üçlü boy ortalamamız 1.60 adamların defans boy ortalaması 1.90 ,gel de gol at:)

Aylik 800 milyar ile dünyanın en çok kazanan bir teknik direktorunuz olursa böyle gelenden 5 gidenden 5 yersiniz. İnsan utanır ama su adamida bi kovmadilar gitti

ARDA TURAN baktım yoktu izlemedim bile sen tut yıldız oyuncuyu kadrona alma sonra 2 sıfırlar dan berabere getirmeye uğraş her zaman olur mu bilemem

bizim hali saha takimida oynasa bugun daha beter olmazdik herhalde çok çok 2 deil 4-0 olurdu :)

Aziz yildivim in bir sözü aklıma geldi pavalı oyuncular... :-1:

iki maçta toplam 5 dakika gibi bir sürede tam 4 gol yiyerek guinnesse aday olmalıyız bence

Ezici çoğunluğu müslümanlardan oluşan ve müslümanlığı ile olur olmaz her yerde övünenlerin yönettiği bir ülkede bir sürü evsiz, barksız, köprü altı-sokak çocuğu, kimsesiz yetim-yaşlı, ... daha sayamadığım bir sürü yardıma muhtaç dururken; futbol gibi global emperyalist sermayenin popülist amaçlarına hizet etmekten başka hiçbir faydası olmayan sözde sportif etkinliğe gerek devlet gerek özel sermaye gerekse de şahsi olarak harcanan tüm para ve zaman sizce de haram-ziyan değil midir arkadaşlar?

Çok sıkıcı bir takımımız var. Ben bu yıl Beşiktaşı da zevksiz buluyorum hatta milli takımda Caner dışında bir adamın oynamaması gerektiğini de düşünüyorum Beşiktaştan şu an ki haliyle.

Gel gelelim en çok zevk verdiği dönemde bile bu Fatih Terim beşiktaş, konya, Osmanlı, başakşehir gibi takımlardan adam almak yerine şimdi kavga ettiği elemanları formsuz bile olsa oynatıyordu. Bence bu adam içi boş teneke misali sadece yüksek ses çıkarıyor. Parasında da değilim bu adamın yeri yok bu milli takımlarda. Yıllardır bir takımın başında durupta sistemsiz takım yaratmayı hala başaran bir insan bu.

Durum aynen aşağıdaki gibi

Ekli dosyalar

• ayaanaan.jpg
    ayaanaan.jpg
    142.3 KB · Görüntüleme: 371
Özellikle göreve başladığı ilk günlerde yaptığı takım toplantıları ise unutulmazdı. Terim eline bir tebeşir alıp taktik tahtasına 11 daire çizerdi. Tahtadaki her daire sahaya çıkacak bir oyuncuyu temsil ederdi. Ancak konuşmanın ortasında taktik tahtası çizdiği oklardan ve karalamalardan öyle bir hale gelirdi ki, hangi dairenin kimi işaret ettiğini anlamak imkansızlaşırdı. Taktik tahtası, oyuncuları ve mevkileri birbirinden ayırmanın mümkün olmadığı karmakarışık bir hal alırdı. Kısacası tam bir kaos... Sadece kalecinin kendi pozisyonundan emin olabildiği bir kaos...

Toplantı sırasında bir daireyi işaret edip, 'Costacurda, tam burada olman gerekiyor' diye konuşmaya başlardı. Bir gün dayanamayıp, 'Ama patron, o gösterdiğin dairenin biraz önce benim olduğunu söyledin, Costacurta değil ki' demeye zorunlu hissetmiştim.

İşin daha da kötüsü, konuşma ilerledikçe defans bölgesindeki dairelerle, forvettekileri karıştırmaya başlardı. Artık öyle bir hal almıştı ki, kendi aramızda acaba bunu Berlusconi'nin gizli rüyası olan 2-4-4 taktiğini gerçekleştirmek için bilerek mi yapıyor diye şakalaşmaya başlamıştık.

Ancak şaka bir yana, Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi... Belki böyle bir plan başka yerlerde işliyor olabilirdi ama Milan'da işlemezdi. İşlemedi zaten, Milan'da uzun süreli görev alabilmek için bundan daha fazlasına ihtiyaç vardı."

Andrea pirlo

Bu kadar üstün yetenekli hocaya ayda 980bin TL ödüyormuşuz. Hem de "cash" para.

Kariyerinde uefa kupası olmasaydı bence hikmet karaman ayarında bi hoca olarak devam edecekti kariyerine. Kibir putu. Hayır basın toplantılarından da bişey anlamıyorum. Ağzını yüzünü şekilden şekile sokarak,konuşmasında bir bütünlük olmadan alakasız alakasız konuşuyo.

Geri