Ben Geldim:) Meşhur Adam:)

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
İşte bu yerde yatan adam benim... Dizilerden teklifler gelmeye başladı yırttım yani:))
Eyleme katıldığım için çok mutlu oldum.
Çok üzüldüm! Bütün sözleşmeli arkadaşlar orda olmadığı için.
Çok üzüldüm! En az 11000 kişi olmadığımız için.
Mutluyum Siyaseti karıştırmadan birşeyler gösterebilğimiz için...
Mutluyum provakasyon olmadan da eylem yapılabileceğini gösterdiğimiz için.
Çok üzgünüm Bilgisayar Öğretmeni olduğum için...

Bu başlığı okuyan tüm arkadaşlara şunU söylüyorum lütfen anlayınnnnnnnnn.....
"HAK VERİLMEZ,ALINIR"
BEKLEMEYİN LÜTFEN!

Ekli dosyalar

• img3686t.jpg
    img3686t.jpg
    121.9 KB · Görüntüleme: 4,118
:+1: :mrgreen: hocam meshursun meshur ama arada sırada kafanı kaldırmasaydın daha güzel olurdu ya :D

Hocam çoook teşekkürler sizde olmasanız ne yapardık malum meslektaşlarımızın çoğunun VURDUMDUYMAZLIĞI

hocam ahdım vardı.. bizim durumu dile getiren sendika bulursam hiç düşünmeden üye olucam diye.. üyelik işlemleriyle bilgili bilgi verir misiniz?

hocam öbür tarafa gittiniz geldiniz sanırım öbür taraf nasıl
orada bilişimçilere önem veriliyor mu?? :+1:

ergun833 hocam zihniyetin değişmesi lazım öbür tarafa gitmek bişi değiştirmiyo... :D :p
hagi hocam ben eylemi yapan sendikaya üye değilim ama tebrik ettim bende kendilerini..

Kardeş seni kutluyorum bir daha birlikte uzanalım nasılsa hepimiz katlattiler toplu mezar yapalım.

Alkışı hak ediyorsun hocam. :alkis: Sana o kadar çok fatiha okundu manevi bi huzur hissediyor musun :)

bir kaç kahramanımızdan biri de sensin hocam. Yüreğine sağlık.

Arkadaşım bizim yapamadığımızı bizim için de yaptığın için yürekten teşekkürlerimi sunuyorum...

gerçekten tebrik ediyorum. Bu yaptığınızı herkes yapamaz. Helal olsun diyorum....

Sayın Hocam inanın her ne kadar fiziki olarak yanınızda olmasak da gönlümüz ve dualarımız hep beraber unutmayalım....

sana fatiha okuyup ALLAH KABUL ETSİN DİYEREK KLAVYEYİ İLK YERE ÇARPAN(STAR HABER) HASAN TAHSİNDE BENİM hocam....ünlü olduğum felan yok sadece FORMATÖRÜN SUÇU NE adlı diziden teklif geldi...değerlendiriyorum... :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:
çok doğru diyorsun....hak vermez alınır...ben taa maraşlardan gelebiliyorsam...Ankara ve yakın illerdekiler sebepsiz bir şekilde totoşlarını oraya taşıyamıyorlarsa....her şeyi hak ediyorlar...eylülde göreceğim ben onları...kokusu o zaman çıkacak bu norm durumlarının...

elrond' Alıntı:
sana fatiha okuyup ALLAH KABUL ETSİN DİYEREK KLAVYEYİ İLK YERE ÇARPAN(STAR HABER) HASAN TAHSİNDE BENİM hocam....ünlü olduğum felan yok sadece FORMATÖRÜN SUÇU NE adlı diziden teklif geldi...değerlendiriyorum... :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:
çok doğru diyorsun....hak vermez alınır...ben taa maraşlardan gelebiliyorsam...Ankara ve yakın illerdekiler sebepsiz bir şekilde totoşlarını oraya taşıyamıyorlarsa....her şeyi hak ediyorlar...eylülde göreceğim ben onları...kokusu o zaman çıkacak bu norm durumlarının...

o dizinin afişi de olsaydı keşke eylemde, bi arkadaş yapmıştı:) baya ses getirirdi heh heh:)

Umarım arkadaşlar problemi maaş kartlarından para çekemediklerinde yada sözleşmeleri iptal edildiğinde anlamazlar...

Geri