Benden Pes... dyned

Kodla Büyü

m.kaya

Üye
Bittim!

Ne güzel öğrencilerim evlerinde çalışmaya başlamışlardı! Hevesliydiler, hırslıydılar.

O kadar inanılmaz hatalarla karşılaştım ki; o kadar aynı durumlarda farklı sonuçlar verdi ki!

Öğrencilerimin karşısında o kadar mahcup oldum ki!

BENDEN PES DYNED.

:cry:

evet bende sebebini anlamadığım bir şekilde hergün farklı hatalar ile karşılaşıyorum

"yazılım hatası"
"cd-rom da cd yok hatası"
"kayıt yöneticisine ulaşılamıyor hatası"
....
...
yarın bir güzel tekrar yüklemeyi düşünüyorum ama sorun benden kaynaklanmıyor galiba boşuna uğraşmasam mı?

arkadasım bu hataalarla sureklı karsılasıyoruz ama yenıden deneme yapınca sorunsuz olarak calısıyr dyned frumda calsıan dyned klasorunun paylasımı vardı ordan alarak dene ıstersen bu sorunlar sızden degıl serverdan kaynaklanaıyor nıtekım bız dynedı cd olmadan kullanabılıoruz

Hocam aynı cd ile diğer laba kurduk ve takır rakır çalıştı...kendi kullandığım laba kuramıyorum. :roll:
1-İnternet bağlantı hatası veriyor(ki internet war)
2-Bi dosya bulunamadı hatası...

Ne iştir anlamadım :?

okulda çalışmaya başladık sürekli hata veriyo cd'leri çoğaltıp öğrencilere vermeye korkuyorum bin tane sorunla karşılacaklar ben bile uğraşmaktan bıktım ne biçim iş bu ya :x

@adiyif

Arkadaşım... Amiga günlerinden beri bu işlerin içindeyiz, Windows 3.1'le Microsoft'a adım attık. Ne mac os'u kaldı, ne Linux'u...

Yıl 2008!

Bir adamın eline bir cd verirsin, götürür kahve tepsisine (!) cd'yi takar, sözleşmeyi onaylar ve laboratuvarına kurar!

16 bilgisayara kurdum. Evimdeki dahil olmak üzere hepsinde kurarken farklı sorunlarla karşılaştım. Hepsi çalışıyordu. Şu anda yarısından fazlası çalışmaz durumda.

Çocukların artık çalışıp çalışmadıklarını bile bilmiyorum.

Onun yerine oturup English Plus Cd'lerini yükleseydim mahcup olmazdım en azından!

Tükenmez kalem bile tükenir, değil mi? Biz kimiz ki!

elinizde dyned programının kurulumu ile ilgili bir görsel sunu varmı. biz yeni başlayacağız da.elimizde bir kaynak lsa daha iyi olcak.

Sayın hocam,

Kaynak olsa ne olacak? Her pc'de ayrı bir sorun. Siz, dyned'i normal bir program kurar gibi kurun. Sonra çevrenizde dyned'i sisteme girebilen bir pc bulup program files içerisindeki dyned klasörünü cd'ye kopyalayın. Gelip kendi sisteminize bunu yapıştırın.

Şansınıza... çalışırsa!

Geri