Benim anlamadıgım bişey var

Kodla Büyü

gencbora

Site Gezgini
arkadaşlar sayın bakanımızın dediğini hepimiz duyduk bilgisayar derslerinine ve öğretmenlerine ihtiyacım yok dedi bu öğretmenlere tavsiyem kendilerini geliştirsin dedi :D:D neyse buraya kadarhadi diyelim problem yok, bilgisayarlı tasarım dersini verecek öğretmen yok dedi. böyle bi ders yok ama biz hangi konuda geliştirelim kendimizi anlamadım ben yani biizim bu dersi veremiyecegimizi nerden cıkardılar. bu dersin içeriği ne kadar zor olabilir ki bu dersi biz vremiyelim :)) nerden cıktı bizim veremiyegmiz... böyle bi ders yok kafalarında boyle bi ders varsa içeriğini bizede söyleseler baride bizde kendimizii ona göre geliştirsek

Toplum bilgisayar ve teknoloji konusunda bu kadar cahilken, okullarda FATİH projesi gibi milyar dolar maliyetinde bir proje faaliyete geçecekken, öğrencilerimiz (sözde) bilgisayar biliyorken, bilişim teknolojileri öğretmenlerini atıl duruma düşürmek hangi akla hizmet etmektir anlamış değilim. Arabası olduğu halde mazot yakmasın diye işe yürüyerek giden adamlara benzetiyorum ben bu durumu..

gencbora' Alıntı:
..arkadaşlar sayın bakanımızın dediğini hepimiz duyduk bilgisayar derslerinine ve öğretmenlerine ihtiyacım yok dedi bu öğretmenlere tavsiyem kendilerini geliştirsin dedi :D:D neyse buraya kadarhadi diyelim problem yok, bilgisayarlı tasarım dersini verecek öğretmen yok dedi. böyle bi ders yok ama biz hangi konuda geliştirelim kendimizi anlamadım ben...
Sanırım bu koltukla alakalı bir durum. O koltuğa gelenlerin egosu o kadar yükseliyor ki, herşeyi biliyorum sanıyorlar. Bakan eğitim kökenli olmadığından bizim durumumuzdan haberi yok. Ama herşeyi bildiğini zannettiğinden abuk sabuk açıklamalar yapıyor. İşin kötüsü yetki de bakanda olduğundan söylediği yanlışlıkları gerçekleştirebilir. Nimet Ç. zamanında örneklerini gördük.

öğretmene gerek yok öğrenci herşeyi biliyor diye diye öğrencinin velinin de biryerlerini kaldırıyor. yakında öğrenci veli bize bilgisayar öğretmeye kalkarsa şaşırmayın. :eek:

gencbora' Alıntı:
arkadaşlar sayın bakanımızın dediğini hepimiz duyduk bilgisayar derslerinine ve öğretmenlerine ihtiyacım yok dedi bu öğretmenlere tavsiyem kendilerini geliştirsin dedi :D:D neyse buraya kadarhadi diyelim problem yok, bilgisayarlı tasarım dersini verecek öğretmen yok dedi. böyle bi ders yok ama biz hangi konuda geliştirelim kendimizi anlamadım ben yani biizim bu dersi veremiyecegimizi nerden cıkardılar. bu dersin içeriği ne kadar zor olabilir ki bu dersi biz vremiyelim :)) nerden cıktı bizim veremiyegmiz... böyle bi ders yok kafalarında boyle bi ders varsa içeriğini bizede söyleseler baride bizde kendimizii ona göre geliştirsek
Eğer bunlar söylenmişşse o zaman bigisayar öğretmenleri en iyi şekilde kendilerini geliştirmiş ve tüm derslerine girdikleri öğrencilerini de en iyi şekilde yetiştirmişlerdir ki hepsi bilgisayarı biliyorlarmış işte....

Geri