Benim Kadrajımdan

Kodla Büyü

burhaneren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Teog tatilinde birkaç gün gezme fırsatım oldu,çektiklerimden bazılarını paylaşıyorum arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• DSC_0060.jpg
    DSC_0060.jpg
    451.4 KB · Görüntüleme: 1,539
  • g.jpg
    g.jpg
    440.6 KB · Görüntüleme: 1,538
  • g2.jpg
    g2.jpg
    349.2 KB · Görüntüleme: 1,539
  • g3.jpg
    g3.jpg
    338.8 KB · Görüntüleme: 1,538
Çok güzel. Forumda fotoğrafçılık konusunda çok yetenekli arkadaşlar var.

Bayrağa hayran kaldım tebrikler, müsadeniz olursa afiş ve davetiye kullanacağım :)

fatihtasoz' Alıntı:
urfadamısın hocam? yardımcı olurum sana

Hocam 1 günlük bir urfa programı yaptık ancak hiç yetmedi,bir gözüm gördü öteki görmedi diyebilirim. İnşallah bir daha gelmek nasip olursa haberleşiriz hocam.

burhaneren' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:

Hocam 1 günlük bir urfa programı yaptık ancak hiç yetmedi,bir gözüm gördü öteki görmedi diyebilirim[/size]. İnşallah bir daha gelmek nasip olursa haberleşiriz hocam.

bir gözün vizörde (gerçi bakaç demek daha doğru herhalde) olduğu için mi öyle dedin hocam:)
ben özellikle ilk ve son fotoğraflarınızı çok beğendim

makina lens ve enst.diyafram ve iso değerlerini paylaşabilir misiniz

erencan' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:

Hocam 1 günlük bir urfa programı yaptık ancak hiç yetmedi,bir gözüm gördü öteki görmedi diyebilirim[/size]. İnşallah bir daha gelmek nasip olursa haberleşiriz hocam.

bir gözün vizörde (gerçi bakaç demek daha doğru herhalde) olduğu için mi öyle dedin hocam:)
ben özellikle ilk ve son fotoğraflarınızı çok beğendim

makina lens ve enst.diyafram ve iso değerlerini paylaşabilir misiniz
yok süre kısa geldi hocam :) ama bakaç latifesi de güzeldi. Makina d3200 lens 55-200.gece fotoğrafı hariç iso minimum. diyafram ve enstantane malesef şuan ulaşamıyorum.Teşekkürler.

Geri