Kodla Büyü
az önce attım depoya bir 100'lük eurodizel.Yanımda taşımam, zamlardan etkilenmem, çekerim eco moduna Niye zamdan etkileneyim ki beyin bedava...mazot bedava...çekiyorum ecoya... köklüyorum gaza depo bedava:))

aynen katılıyorum ülke ekonomisi çok kötü koca ülke resmen mtv ötv zammıyla aakta duruyor...

Ekmek gramajının düşmesini müjdeli haber veren ülkeden ve bunu savunanlardan fazla bir şey beklememeli

nJNJE1.jpg

Milliyetçilik mi? Sen kendi ülkende kendi bayrağını kendi evine asmak istiyorsan önce gidip PARAYLA bayrağını satın alacaksın. Hangi milliyetçilikten bahsediyorsun ki anlamadım.
Ben diyorum ki; Şimdi bu yerli araba çıkacak ya. Peki şu bizim kraldan çok kralcı milliyetçi arkadaşlar acaba mercedeslerden inip bu arabaya binecekler mi? MHP il başkanı mercedesin son model aracına binip geziyor şu an. Diğerlerinin milliyetçiliği takiyyeden başka bişey değil onu anlarım da şu MHP camiası ne yapacak onu merak ediyorum.

1.6. otomatik benzinli araçla ; ve şehir içi yaklaşık 12 litre lik tüketimimle ; devlete çok sağlam katkı sağlıyorum .... km de nerdeyse 75 kuruş yakıyorum ve 50 kuruşu devlete direk vergi....

2000 kriziyle bu sürekli bahsedilen 70-80 ler,bu kadar zam yapıldığı için eleştirilmiyor muydu? Ceptekiler eriyor resmen

Benzine bu gece yarısından geçerli olmak üzere 12 kuruş daha zam yapıldı

tarih: 24.01.2018

Çalışırsın alnının teriyle paranı kazanırsın, daha paran eline geçmeden gelir vergisini keserler, markete gidersin alışveriş yapmaya her aldığından vergiyi keserler, herşeye rağmen borçlanırsın araba alırsın (bankaların aldıkları faizi hiç saymıyorum) arabanın en az %40 ını vergi olarak keserler, bide depo doldurayım dersin, bi bakarsın benzin 6 TL. Tamam bu çark vergilerle dönüyor ama bukadar da olmaz. Her geçen gün çalışanlar daha da fakirleşiyor. Bakalım halkımız ne kadar dayanabilecek ?

Geri