Beyaz Saç Sorunu

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar,
Saçımda yan taraflarda beyazlıklar oluşmaya başladı. Saçımı tümden boyatmak istemiyorum. Malum okadarda yaşlanmadık :) Acaba bölgesel beyazlığı yok etmek için ne yapabiliriz :) Herhangi bir ürün veya yöntem kullanan var mı acaba ?

hocam aynı sorun bende de var. ben bir ara moliva grey away kullandım.Ama pekte faydasını görmedim saçlarımı kızıllaştırıyor gibi yaptı. en sonunda boyattım saçları. bence boyaya hiç bulşamayın derim eğer beyazlarınız genel değilse. neden nerdesiz beyazları yok edeyim derken diğer saçlarınızıda yıpratıyor hatta döküyorsunuz. Boya azda olsa dökmeyi arttırıyor.Boya konusnda da bitkisel boyaları ve swartzkorp un men yani erkekler için olanını deneyebilirsiniz. ben en son 70 numarayı denedim 40 gün filan gidiyor. benim saçlar biraz hızlı uzuyor 2 saç kesimi gidiyor 3. saç kesiminde boyatıyorum. tercih sizin.

beyzadem' Alıntı:
hocam aynı sorun bende de var. ben bir ara moliva grey away kullandım.Ama pekte faydasını görmedim saçlarımı kızıllaştırıyor gibi yaptı. en sonunda boyattım saçları. bence boyaya hiç bulşamayın derim eğer beyazlarınız genel değilse. neden nerdesiz beyazları yok edeyim derken diğer saçlarınızıda yıpratıyor hatta döküyorsunuz. Boya azda olsa dökmeyi arttırıyor.Boya konusnda da bitkisel boyaları ve swartzkorp un men yani erkekler için olanını deneyebilirsiniz. ben en son 70 numarayı denedim 40 gün filan gidiyor. benim saçlar biraz hızlı uzuyor 2 saç kesimi gidiyor 3. saç kesiminde boyatıyorum. tercih sizin.
evet hiç boyatma beyazlar dahada artar.. naturel kalsın.. çok yoksa
,

Hocam tek derdin o olsun,
saçı olan var olmayan var ayıp oluyor ama böyle:) :roll:

yav şu teknoloji okadar gelişti hergün bi nane buluyorlar yok dna yı çözüyorlar bilmem ne yapıyorlar şu saçlara bi çare bulamadılar :)

allah-ba%C5%9Fka-dert-vermesin-yi%C4%9Fit-%C3%B6zg%C3%BCr.jpg

endorfinnn' Alıntı:
nht268' Alıntı:
Hocam tek derdin o olsun,
saçı olan var olmayan var ayıp oluyor ama böyle:) :roll:
yani! :verymad:

Yok hocam zaten saçımda baya dökülüyor bide üzerine stresten geçen seneden beri beyazlama oluştu. Hem saç dökülmesi hemde beyazlama olunca moralde bozulmaya başladı :) Yoksa saçım gür filan değil :)

istanbul38' Alıntı:
beyzadem' Alıntı:
evet hiç boyatma beyazlar dahada artar.. naturel kalsın.. çok yoksa
,
Boyaların saçı döktüğünü bilmiyordum. Dediğiniz iyi olmuş hocam. Zaten saçımda dökülüyor bari süreci hızlandırmıyım :)

evet o kervana bende katıldım arkadaslar saçlar beyazlıyor neyse hadi beyazlayan beyazlasın da bazılarının
-aaaaa bu yaştaaaaa......
-yaşınız 35 40 arası sanırım......
cümleleri adamı çıldırtıyor.

favorilerde kırlaşma varsa yakışıyor abi ya ne gerek var boyamaya insanı olgun gösteriyor :D
Bence kafayı takmayın çünkü kafa takmak süreci hızlandırıyor

bende 2 senede bembeyaz oldu şakaklar. karıma senin yüzünden oldu diyorum şakasına ama genetik eski resimlere baktım dayımda 30 unda böyleymiş.
bi lise arkadaşım var daha lise 2de bembeyaz olmuştu saçları. ben tekmıyorum da işin kötü yanı bıyık beyazlamıyor kardeşim sanki sadece bıyığı boyamışım gibi. :)

ben de beyazladı saçlar 2 yıldır, işin kötü yanı öğrenciler nerde görse hocam saçlarınız beyazlamış, hocam yaşlanıyosunuz gibi şeyler söylüyolar hep de aynı öğrenciler sinir oldum:( hem sanki ilk defa görüyolar

Geri