Bi bakabilir misiniz? Tübitak 4006 imza atarken aldığım uyarılar..

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar saat doğru olduğunda ve bir saat geri aldığımda bu uyarılar ile karşılaşıyorum. Bir bakar mısınız???

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    31.9 KB · Görüntüleme: 45
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    23.2 KB · Görüntüleme: 34
Bilgisayarınızın sistem tarih/saati ile ilgili problem var gibi. Saati otomatik ayarlamıyorsa yada saat dilimi farklı ise birde onları deneyin hocam.

Bilgisayarınızın sistem tarih/saati ile ilgili problem var gibi. Saati otomatik ayarlamıyorsa yada saat dilimi farklı ise birde onları deneyin hocam.

Hocam ben de öyle düşündüm karıştırdım saat ayarlarını ama olmadı... Saat problemi dediğiniz gibi

Hocam bilgisayarınızın saati 1 saat ve saniye küsürleri olarak hatalı. Verdiği uyarıda da saat farkı görünüyor zaten. Bilgisayarınızın saatini hem saat dilimi hem de saat olarak otomatiğe alıp güncellemesini sağlayınız. O zaman imzada sıkıntı olmayacaktır.
Ama dikkat edin eski veya güncellenmemiş işletim sistemlerinde Türkiyeyi +2 saat diliminde olarak güncelleyebiliyor bu yüzden güncellenmiş bir bilgisayardan denemelisiniz.

Hocam bilgisayarınızın saati 1 saat ve saniye küsürleri olarak hatalı. Verdiği uyarıda da saat farkı görünüyor zaten. Bilgisayarınızın saatini hem saat dilimi hem de saat olarak otomatiğe alıp güncellemesini sağlayınız. O zaman imzada sıkıntı olmayacaktır.
Ama dikkat edin eski veya güncellenmemiş işletim sistemlerinde Türkiyeyi +2 saat diliminde olarak güncelleyebiliyor bu yüzden güncellenmiş bir bilgisayardan denemelisiniz.
Hocamn yeni formatladım bilgisayarı... sanırım saat güncel değil o zaman dedğiğiniz gibi. BAşka bilgisayardan denemeliyim o zaman teşekkür ederim

Geri