Bilg. Öğretmenleri için Örgütsel Bağlılık Anketi

Kodla Büyü

dilekshakar

Site Gezgini
Sabırla doldurursanız minnettar olurum :)

Sevgili Bilgisayar Öğretmenleri, İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi ve Organizasyon Bilim Dalında tezli yüksek lisansımı yapmaktayım. Tez konum: Etik Örgüt İkliminin Örgütsel Bağlılığa Etkisi. Bu çalışmamı Bilgisayar Öğretmenlerine uyguluyorum. Eğer anketimi doldurursanız çok minnettar olurum. Sonuçlarını da burada sizinle paylaşmak isterim. Aynı zamanda ben de 2011 Marmara Böte mezunuyum. Saygılarımla Araş. Gör. Işık Dilek Şakar

https://docs.google.com/forms/d/11Gn1YX ... sted=true#

az açmışsınız başlığı 8-10 yere daha açın. son mesajlarda komple sizin anket gözükünce daha bir sempatik olur, herkes doldurur.

oha üşenmiyorda ha. ben şaka yapmıştım. boot mu yazdı yoksa. öyleyse helal olsun :)

bu ne be dolduruyordum vazgectım , at admine bir mesaj baslıga topic yapsın dolduran doldursun bu çözüm diiil

İyi de hacı dayı niye 60 tane konu açtın. Eminim bu itici hareketinizden dolayı anketini dolduran çok kişi olmayacaktır.

anket galiba kafasında yapay zeka oluşturmuş..paramı verecekler 123145456 tane başlık açmışsın..

ya banlanmasın yazıktır adamın işi bu sonuçta ama azaltılsın vede baslığa topic yapılsın dileyen doldursun yardımcı olaalım

nasıl kayıt olunuyor? Ben açınca kayıtlar geçici süre dondurulmuş görünüyor?

İŞLETME YÖNETİMİ VE ORGANİZASYON
Fatih SEMERCİÖZ fsemerci@istanbul.edu.tr Prof.Dr.
Işıl PEKDEMİR isilmp@istanbul.edu.tr Prof.Dr.
Recep İbrahim PINAR ipinar@istanbul.edu.tr Prof.Dr.
Aykut BERBER berber@istanbul.edu.tr Prof.Dr.
Arzu ÜLGEN AYDINLIK aulgen@istanbul.edu.tr Doç.Dr.
Cem Cüneyt ARSLANTAŞ cuneyta@istanbul.edu.tr Doç.Dr.
Muhteşem BARAN muhtesem@istanbul.edu.tr Doç.Dr.
Ahmet Gökhan ACAR gokacar@istanbul.edu.tr Yrd.Doç.Dr.
M. Murat YAŞLIOĞLU muratyas@istanbul.edu.tr Yrd.Doç.Dr.
Uğur ERDOĞAN u.erdogan@lse.ac.uk Arş.Grv.Dr.
Yasemin ŞEN ysen@istanbul.edu.tr Arş.Grv.Dr.
Aytuğ SÖZÜER aytug.sozuer@istanbul.edu.tr Arş.Grv.
Duygu TOPLU duygut@istanbul.edu.tr Arş.Grv.
Esin Bengü CERAN esinbenguceran@istanbul.edu.tr Arş.Grv
Selçuk YEKE selcuk.yeke@istanbul.edu.tr Arş.Grv.

.............
http://isletme.istanbul.edu.tr/?p=6851

Arkadaşlar anasayfada bu kadar çok görünsün diye yapmadım, bütün forumlara girenler görsün diye yaptım. Dolduran olursa sevinirim. Tezim için çok önemli. Antipatik geldiyse özür dilerim

Ben zaten iü işletme yönetimi ve organizasyonda araş. görevlisi değilim. İstanbul Esenyurt Üni deyim.

bu sitenin cılhı çıktı sırf anket,ödev,yardım ve yazılı sorusu için anlık üye olunuyor. :verymad:

sanki birileri forum sakinleri üzerinde sosyal deney yapıyor.acaba forumdakilerin tepkisi ne olur diye birileri bizi mi deniyor :roll:

Paylaşan arkadaşımız hatasını anlayıp bize ulaştı. Gereksiz konuları temizledim tek konu üzerinden anket devam edecek.

Geri