Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bilge adam yazılım kursu devir

Konu, 'Genel Programlar ve Yazılımlar' kısmında bykillatar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bykillatar

bykillatar Üye

Merhaba
    Bilge adam yazılım kursumu devretmek istiyorum.Devretme sebebim akciğerlerimden operasyon oldum ve sağlık problemleri yaşamaktayım.Bilge adam departmanında bulunan bütün eğitim kursları için devretme hakkım var şu an güncel fiyatları 13000 tl civarında olduğunu öğrendim arayıp sorabilirsiniz.Devir hakkını alan kişi kursa 0’dan başlayarak devam edicektir.Umarım devir alan birisi çıkar hem tanımadığı birinede yardımcı olmuş olur devir işlemleri bizzat bilge adamın yerinde olucaktır.

İstedim fiyat:7500
    Numaram:05547940877

2. lion26

lion26 Süper Üye Süper Üye

Hocam biraz açıklar mısın? Nasıl bir şey oluyor bu devir? Alan kişi tam olarak neye sahip olacak? bunun getirisi,ayıracağın zaman,eğitim içerikleri gibi detaylar nasıl oluyor? Açıkçası anlamadım nasıl oluyor?

3. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bilgeadama onbinlik liraları bayılana kadar udemy vb. online kurslarda hele de şimdiki ocak indirimleri ile tanesi 24 tl'den hesabım yetmedi hersap makinesi kullandım 500 küsür kurs alınır. Hem de yerli yabancı karışık istediğini seç beğen al :D

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal